Ród Smoka

i

Autor: Materiały prasowe

Ród Smoka dostanie 2. sezon? Prequel Gry o tron ma szansę na kontynuację

2022-05-18 15:50

Historia nie pamięta krwi - pamięta nazwiska. Ród Smoka nadchodzi i w sierpniu 2022 pojawi się pierwszy sezon prequela Gry o tron. Co więcej! Twórcy myślą już o nowych odcinkach. Czy tytuł ma szansę na kontynuację?

Ród smoka to najbardziej wyczekiwany serial 2022 roku. Produkcja powstaje na podstawie książki George’a R.R. Martina "Ogień i krew" i opowie o wydarzeniach, które dzieją się 200 lat przed tym, co mogliśmy oglądać w kultowej "Grze o tron". Większość fanów popularnego serialu nie może się doczekać nadchodzącego tytułu. Kiedy pojawiła się informacja, że trwają prace nad nowym projektem, to nie ukrywali zachwytu w mediach społecznościowych. Pierwszy sezon jeszcze nie pojawił się na HBO, a w sieci już pojawiła informacja na temat kolejnej odsłony. Czy Ród Smoka dostanie również drugi sezon?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ród smoka: 5 powodów, dla których prequel będzie lepszy niż "Gra o tron"

Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7

Ród smoka sezon 2 powstanie?

Pierwsza część prequela zadebiutuje na platformie HBO Max 22 sierpnia 2022 roku. Dyrektor programowy HBO, Casey Bloys, w rozmowie z Variety miał powiedzieć, że trwają już nawet wstępne prace nad kontynuacją. Jego słowa cytuje również portal Redanian Intelligence.

"Jeżeli obstawiasz, że będzie drugi sezon, to myślę, że to całkiem niezły zakład. Ogólnie rzecz biorąc, zazwyczaj puszczamy coś i sprawdzamy jak idzie, ale oczywiście wcześniej odpowiednio się przygotowujemy, żeby być kilka kroków przed resztą." - miał powiedzieć Bloys

Ród Smoka ma potencjał, aby stać sie hitem na HBO. To więcej niż pewne, że tytuł osiągnie wysokie wyniki oglądalności. Czy w takim razie jest szansa na kontynuację? Jeżeli nowe odcinki zostaną ciepło przyjętę przez fanów, to ogłoszenie 2. sezonu będzie już tylko kwestią czasu.

Sonda
Ród Smoka - czekasz na prequel "Gry o tron"?

Ród Smoka - ile będzie odcinków?

Pierwszy sezon serialu będzie miał 10 odcinków. W obsadzie znajdą się: Paddy Considine, Matt Smith, Olivia Cooke, Emma D’Arcy, Steve Toussaint, Eve Best, Sonoya Mizuno, Fabien Frankel oraz Rhys Ifans. Współtwórcą i producentem wykonawczym jest George R.R. Martin.