Ród smoka – 3. sezon oficjalnie zamówiony

i

Autor: Warner Bros. Discovery/ HBO Ród smoka – 3. sezon oficjalnie zamówiony

Wieści z Westeros

Mamy to! “Ród smoka” oficjalnie z 3. sezonem. Co już wiemy o nowych odcinkach?

2024-06-13 19:39

Niby było to oczywiste, ale formalności formalnościami. “Ród smoka” powróci do nas z 3. sezonem i jeszcze większą dawką ognia i krwi. Czego możemy się spodziewać po nowych odcinkach?

“Ród smoka” – 3. sezon oficjalnie zamówiony

To już oficjalne! Trzeci sezon widowiskowej produkcji HBO Original “Ród Smoka” już potwierdzony. Pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu będzie można oglądać już od 17 czerwca w serwisie Max i HBO (nasza recenzja pojawi się lada chwila).

George, Ryan, pozostali wspaniali producenci wykonawczy, obsada i ekipa produkcyjna zdobyli nowe szczyty w drugim sezonie “Rodu Smoka”. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem wysiłku, który włożyli w jego stworzenie, skali i rozmachu, które mogą konkurować tylko z jego wspaniałą historią. Jesteśmy podekscytowani, że będziemy mogli kontynuować sagę Rodu Targaryen i podziwiać efekty pracy tej ekipy w kolejnym, trzecim sezonie. – rzekła Francesca Orsi, Executive Vice President, HBO Programming, Head of HBO Drama Series and Film.

Na obecną chwilę nie wiemy oczywiście, kiedy ukażą się nowe odcinki, ale z uwagi na fakt, iż HBO ponoć planuje wypuszczać “Ród smoka” i “Rycerza Siedmiu Królestw” naprzemiennie, premiery możemy spodziewać się w 2026 roku.

A co zobaczymy w nowych odcinkach? Oczywiście dalszą część Tańca Smoków, a w tym bitwę w Gardzieli, Tumbleton i jeszcze więcej smoczych starć. No i zgonów wśród bohaterów.

SPRAWDŹ TEŻ: “Ród smoka”: najbardziej znaczące odstępstwa od książki, które zmieniły wydźwięk opowieści o Tańcu Smoków

“Ród smoka”, sezon 2 – ile odcinków liczy nowa seria?

Przejdźmy jednak do znacznie bliższej przyszłości. 2. sezon “Rodu smoka” zadebiutuje już 17 czerwca i liczyć będzie 8 odcinków. Finał zobaczymy zatem w pierwszej połowie sierpnia. W obsadzie znaleźli się m.in.: Matt Smith, Emma D’Arcy, Olivia Cooke, Rhys Ifans, Steve Toussaint, Eve Best, Fabien Frankel, Matthew Needham, Sonoya Mizuno, Tom Glynn-Carney, Ewan Mitchell, Harry Collett, Bethany Antonia, Phoebe Campbell, Phia Saban i Jefferson Hall.  W obsadzie znaleźli się również: Abubakar Salim, Gayle Rankin, Freddie Fox, Simon Russell Beale, Clinton Liberty, Jamie Kenna, Kieran Bew, Tom Bennett, Tom Taylor i Vincent Regan.

“Ród smoka” czy “Gra o tron”? Rozpoznaj serial po cytacie

Pytanie 1 z 15
Any man who must say “I am the King” is no true king.
“Ród smoka” czy “Gra o tron”? Rozpoznaj serial po cytacie
Aktorzy, którzy PRAWIE ZGINĘLI na planie | To Się Kręci