Robert Motyka

i

Autor: TOMASZ URBANEK/Dzien Dobry TVN/East News

Robert Motyka - kim jest? Wiek, wzrost, żona, ojciec, syn, gdzie mieszka, Paranienormalni, Instagram

2021-12-03 21:43

Robert Motyka to postać, którą z pewnością znają fani polskich kabaretów. Wkrótce będzie także bohaterem nowego programu w stacji telewizyjnej TTV. Nie każdy jednak wie, kim jest Robert Motyka. Postanowiliśmy ułatwić tym osobom szukanie informacji na jego temat i zebraliśmy najważniejsze fakty w jednym miejscu. Przeczytaj je niżej.

Robert Motyka - kim jest? Wiek, wzrost, żona, ojciec, syn, gdzie mieszka, Paranienormalni, Instagram to najczęściej wyszukiwane w Google frazy dotyczące Roberta Motyki. Co wiadomo na jego temat? Sprawdź w ESKA Cinema ciekawostki na temat kabareciarza oraz gwiazdy nowego show TTV.

Robert Motyka - wiek, wzrost

Robert Motyka urodził się 7 czerwca 1974 roku w Sieniawie Żarskiej. Oznacza to, że w 2021 roku skończył 47 lat. W internecie nie ma jednak informacji na temat jego wzrostu.

Robert Motyka - gdzie mieszka

Choć Robert Motyka urodził się w Sieniawie Żarskiej, od wielu lat tam nie mieszka. Aktualnie gwiazdor mieszka w Warszawie.

Robert Motyka - żona, syn

Czy Robert Motyka ma żonę i dzieci? To pytanie zadają sobie niektóre osoby. Okazuje się, że tak. Jego małżonka nosi imię Monika. Razem mają dwójkę dzieci - Wiktora i Hannę.

TOP 5 SERIALI o Miłości [Kozacka miłość, Elif, Więzień miłości] | ESKA XD - Hotplota #37

Robert Motyka - ojciec

Robert Motyka jest synem Tadeusza. To razem z nim wystąpi w programie Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec, który nadawany będzie w TTV od wtorku do czwartku o godz. 22.00. Ojciec Roberta porwał się na spore przedsięwzięcie - remontuje mały pawilon, w którym urządza wiejski lumpeks. I mimo, że praktyczne umiejętności ojca nie przeszły na syna, to jednak ta pomoc będzie nieoceniona. Obydwaj mają też do załatwienia parę innych spraw, a będą mieli na to niemal trzy tygodnie. Robert i Tadeusz spędzą ze sobą szalony czas, pełen emocji i wzruszeń.

Robert Motyka - Paranienormalni

Robert Motyka jest znany Polakom głównie jako komik. Wynika to z tego, że przez lata był członkiem grupy kabaretowej Paranienormalni.

Robert Motyka - Instagram

Robert Motyka, podobnie jak wiele innych polskich gwiazd, ma konto na Instagramie. Można go tam znaleźć pod nazwą robert_motyka_official. Obserwuje go ponad 18 tysięcy osób.