Blondynka - sezon 9 powstanie? Kiedy nowe odcinki serialu w TVP?

2020-02-25 12:32
Blondynka
Autor: Materiały TVP

Pierwszy odcinek Blondynki trafił na ekrany telewizorów w 2010 roku. Co ciekawe, mimo bardzo dobrej oglądalności serialu, drugi sezon ukazał się dopiero po trzech latach. Łącznie Telewizja Polska wyemitowała już osiem sezonów Blondynki, a w postać głównej bohaterki wcielały się już łącznie cztery aktorki - Julia Pietrucha, Joanna Moro, Natalia Rybicka oraz Marta Żmuda-Trzebiatowska.

Blondynka - sezon 9 powstanie? Kiedy nowe odcinki serialu w TVP? Co już wiadomo o kontynuacji Blondynki? Odpowiedzi na te pytania nurtują fanów serialu, a tych w naszym kraju nie brakuje. Mimo że Blondynka na ekranach polskich telewizorów gości już od wielu lat, produkcja ta cały czas cieszy się bardzo dobrą oglądalnością.

Blondynka - sezon 9 powstanie? Kiedy nowe odcinki serialu w TVP?

Ostatni, ósmy sezon serialu, który emitowany był od końca grudnia 2019 do połowy lutego 2020, przyniósł widzom sporą zmianę w obsadzie. W roli Sylwii Kubus na ekranie po raz pierwszy zobaczyliśmy Martę Żmudę-Trzebiatowską. W ósmym sezonie zmieniła się także pora emisji - pierwszy raz odcinki Blondynki emitowane były w piątki wieczorem, a nie w niedzielę jak dotychczas.

Jak na razie Telewizja Polska nie potwierdziła oficjalnie, że powstanie kolejny, dziewiąty sezon. Wszystko zależy zapewne od tego, czy stacja uzna oglądalność dotychczasowych odcinków za wystarczającą. Informacja, czy Blondynka powróci na ekrany, może pojawić się w okolicach wakacji. Jeśli nowe odcinki faktycznie powstaną, najprawdopodobniej ponownie będą emitowane zimą.

NAJNOWSZE