Riverdale - sezon 5 powstanie! Kiedy nowe odcinki serialu?

2020-01-09 13:50 aw
Riverdale
Autor: screen youtube.com, kanał Netflix screen youtube.com

Serial oparty na serii komiksów Archie Comics, którego akcja została przeniesiona do czasów współczesnych, miał swoją premierę w 2017 roku. Riverdale ze swoja mroczną fabułą, wartką akcją i nietuzinkowymi postaciami, bardzo szybko stał się hitem, zwłaszcza wśród nastolatków. Ilu jeszcze sezonów serialu możemy się spodziewać? Wiemy już, że produkcja nie skończy się na 4!

Riverdale - sezon 5 powstanie? Kiedy możemy spodziewać się premiery? Jak dotąd wszystkie sezony Riverdale ukazują się co roku. Co więcej, premiery sezonów 2, 3 i 4 planowano na październik. Twórcy serialu są jednak dość ostrożni w ogłaszaniu informacji na temat kontynuacji Riverdale i dzielą się nimi z widzami stosunkowo późno. Przykładowo sezon 4 został potwierdzony dopiero pod koniec stycznia.

Riverdale - sezon 5 powstanie? Co już wiadomo o kontynuacji?

Stacja produkująca serial, The CW, jak na razie nie określiła dokładnie, jak widzi przyszłość Riverdale. Wszystko zależy zapewne od oglądalności kolejnych sezonów, a na to, jak na razie, producenci nie mogą narzekać. Jedną z rzeczy, która mogłaby wskazywać na to, że serial zakończy się po 4 sezonach, jest fakt, że w serii 4 bohaterowie Riverdale zakończą naukę w liceum. Z jednej strony wydawałoby się to idealnym i naturalnym pretekstem do zakończenia ich historii, jednak innego zdania jest Madelaine Petsch, wcielająca się w postać Cheryl. Jak aktorka zdradziła w wywiadzie dla Cosmopolitan:

Jestem ciekawa, w jaki sposób zostanie to ograne. Myślę, że w okolicy Riverdale zacznie pojawiać się wiele różnych uniwersytetów. Uwielbiam swoją obsadę, uwielbiam swoją postać, dlaczego miałabym chcieć, żeby to się skończyło?

Na początku stycznia 2020 roku stacja The CW potwierdziła przypuszczenia i oficjalnie poinformowała, że Riverdale otrzyma 5 sezon! Nowe odcinki mają pojawić się już w październiku 2020 roku.

NAJNOWSZE