Remiza

i

Autor: Materiały TVP

Remiza. Zawsze w akcji! - obsada. Kto jest kim w serialu? Aktorzy i bohaterowie

2021-09-13 10:56

Telewizja Polska może się pochwalić nowym serialem telewizyjnym pt. „Remiza. Zawsze w akcji!”. To opowieść o pracy strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej, którzy niosą pomoc ofiarom kataklizmów. W jednej z głównych ról wystąpi legendarny Mariusz Czajka!

Remiza. Zawsze w akcji! - obsada serialu TVP. Kto wystąpi? O strażakach OSP mówi się, że to bohaterowie, którzy bez wahania ruszają z pomocą do pożarów, powodzi, czy wypadków drogowych. Z równym zaangażowaniem pomagają pupilom, które utknęły na drzewach, jak i urządzają pokazy gaśnicze na szkolnym boisku. Twardo walczą z żywiołem, choć nie są zawodowymi strażakami.

Remiza. Zawsze w akcji! - obsada serialu TVP. Kto wystąpi?

Niektórzy z nich pracują w sklepie, inni są nauczycielami lub mechanikami samochodowymi. Każdy odcinek serialu opowiada historię opartą na faktach. Nie zabraknie napięcia i niespodziewanych zwrotów akcji. Zdjęcia do „Remizy. Zawsze w akcji!” rozpoczęły się w kwietniu, w podwarszawskim Sulejówku. W serialu produkowanym przez Telewizję Polską zagrają między innymi: Mariusz Czajka, Małgorzata Then-Stępień, Ziemowit Wasielewski, Sylwia Drzycimska, Paulina Masiak, Piotr Wątroba, Dominika Buczek, Piotr Świętochowski, Mateusz Dymidziuk i Jan Mizerski. Serial w TVP1 będzie emitowany w dni powszednie, o godzinie 18:20, począwszy od 6 września 2021.

Remiza - zwiastun nowego serialu TVP