Remigiusz Mróz z szansą na Oscara? Dwie książki otrzymają ekranizację. Pisarz ma ambitne plany!

2022-03-29 12:05 Leon Pietrzak
Remigiusz Mróz
Autor: WBF

Remigiusz Mróz poinformował w mediach społecznościowych, że dwie jego książki otrzymają ekranizację. Polski pisarz podjął współpracę z twórcami „Wiedźmina” i ludźmi odpowiedzialnymi za tegoroczną oscarową nominację. O jakie tytuły chodzi?

Remigiusz Mróz to pisarz, którego raczej nie trzeba przedstawiać polskim czytelnikom. To aktualnie najpopularniejszy autor książek, który specjalizuje się głównie w kryminałach. Niektóre powieści cieszą się popularnością również za granicą. Historie, które wyszły spod jego pióra, zainteresowały również filmowców. Na podstawie jego książek powstały seriale „Chyłka” i „Behawiorysta”. Wiemy już, że pisarz planuje również produkcję opartą na powieściach „W kręgach władzy”. Okazuje się, że to jeszcze nie koniec. Zapowiada się kolejny tytuł na skalę globalną. Będzie szansa na Oscara?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kolejna powieść Remigiusza Mroza doczeka się ekranizacji. Powstanie polskie House of Cards?

JAK OSZCZĘDZAĆ PALIWO? Zasady eco drivingu | ESKA XD - Prosto z salonu #45

Remigiusz Mróz - nowe ekranizacje książek

Polski pisarz poinformował na swoim Facebooku, że książki „Chór zapomnianych głosów” oraz „Echo z otchłani” zostaną przeniesione na wielki ekran. Prace już ruszyły, a projektem zajmuje się Platige Image wraz ze swoim domem produkcyjnym Dobro. „Któż inny mógłby to zrobić, jeśli nie ludzie odpowiedzialni m.in. za Wiedźmina i naszą tegoroczną oscarową nominację?” - napisał autor. Pod koniec wpisu dodał „We're going global”. Wygląda na to, że Remigiusz Mróz szykuje międzynarodową produkcję. Na ten moment nie znamy jeszcze szczegółów, za to Katarzyna Bonda żartobliwie skomentowała post, pisząc „Szykuj smoking na Oskara”. Czy jest szansa na złotego rycerzyka? Zobaczymy, może jej słowa okażą się prorocze.

Sonda
Czytacie książki Remigiusza Mroza?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE