Idą zmiany?

Rafał Brzozowski zabrał głos w sprawie przyszłości w "Jaka to melodia?". Mówi o Janowskim

2024-06-19 16:24

W ostatnim czasie w programach rozrywkowych Telewizji Polskiej zaszło sporo zmian. Wielu znanych prowadzących pożegnało się ze swoją posadą, a ich miejsce zastąpiły inne gwiazdy. We wtorek 18 czerwca media obiegła informacja, iż Robert Janowski żegna się z posadą jurora show Telewizji Polsat "Twoja Twarz Brzmi znajomo". Spekuluje się, iż Janowski ma wrócić do "Jaka to melodia?". Jaka przyszłość czeka zatem obecnego prowadzącego Rafała Brzozowskiego?

Choć o tym, iż 20. edycja show "Twoja Twarz Brzmi znajomo" będzie ostatnią dla Roberta Janowskiego spekulowało się od dawna, to oficjalne potwierdzenie, jakie pojawiło się na oficjalnych profilach w mediach społecznościowych programu, zdziwiło wielu. Fani formatu nie kryją, iż będą tęsknić za Robertem, który z produkcją był związany przez cztery ostatnie edycji. Dla wielu informacja o odejściu Janowskiego z programu jest potwierdzeniem krążących od miesięcy doniesień, iż muzyk ponownie poprowadzi "Jaka to melodia?".

Rafał Brzozowski odpiera zarzuty o ustawkę. Mocne słowa wokalisty!

"Jaka to melodia?" bez Rafała Brzozowskiego?

Powrót Roberta Janowskiego do programu byłby jednoznaczny ze zwolnieniem z roli prowadzącego dotychczasowego gospodarza "Jaka to melodia?" - Rafała Brzozowskiego. Piosenkarz, który prowadzącym został w 2019 roku, w rozmowie z Super Expressem wyznał, że nie wie, jakie plany wobec jego osoby ma stacja, jednak dodał, że słyszał pogłoski mówiące o rzekomym powrocie Janowskiego.

Nic mi na ten temat nie wiadomo. Podobno są rozmowy jakieś rozmowy z Robertem Janowskim i nie będę ukrywać, że o tym wiem. Natomiast oficjalnej informacji, że mnie ma nie być, jeszcze nie dostałem… Co będzie, to będzie. Nie rozstrzygam tego w kategoriach, czy zostanę, czy nie - powiedział Brzozowski.

Obecny gospodarz "Jaka to melodia?" dodał także, iż jeśli nawet dojdzie do jego zwolnienia, to nie będzie narzekał na brak zajęć.

Mam swoją pracę jako muzyk. Koncertów mi nie brakuje. Traktowałem to bardziej jako misję, że mam coś do poprowadzenia, czy to było "Koło Fortuny", czy "Jaka to melodia?". Jeśli zostanę, będzie przyjemnie, jeśli nie, to wszystkiego dobrego dla programu, a ja mam co robić - wyznał w rozmowie z Super Expressem Rafał Brzozowski.

Robert Janowski był prowadzącym "Jaka to melodia?" od początku jego emisji, czyli od roku 1997, aż do czasu jego odejścia z TVP w 2018 roku. Po odejściu z TVP na chwilę zastąpił go Norbi, a od 2019 roku w roli gospodarza programu oglądamy Rafała Brzozowskiego.