Pułapka sezon 3 - czy będą kolejne odcinki serialu kryminalnego TVN?

2019-10-15 9:30 aw
Pułapka
Autor: Materiały Prasowe

Pierwszy sezon Pułapki trafił na antenę TVN jesienią 2018 roku. Początkowo miał być to jedynie miniserial składający się zaledwie z kilku odcinków. Produkcja okazała się jednak strzałem w dziesiątkę, gromadząc przed ekranami telewizorów pokaźną widownię, dlatego też scenarzyści zdecydowali się napisać dalszy ciąg historii znanych nam bohaterów. Co jednak po drugim sezonie?

Pułapka - sezon 3 powstanie? Co już wiadomo na temat kolejnych odcinków? Drugi sezon serialu trafił do emisji telewizyjnej we wrześniu 2019, rok po premierze pierwszego. W odróżnieniu od pierwszego składa się on z 7, a nie z 6 odcinków, a emisja ostatniego zaplanowana została na 15 października. Co jednak dalej z serialem? Czy to koniec Pułapki?

Pułapka - sezon 3 powstanie? Co wiadomo o nowych odcinkach?

Pierwszy sezon Pułapki poświęcony został tajemnicy Ewy Maj, którą Olga poznała przypadkiem w domu dziecka. Z kolei tajemnica drugiego skupia się niemal w całości na przeszłości Olgi. Obydwa zdecydowanie nie skąpią widzowi mrocznych sekretów i nagłych zwrotów akcji. Mimo że i jeden, i drugi sezon mocno trzymają w napięciu, trudno nie oprzeć się wrażeniu, że formuła serialu zaczyna się powoli wyczerpywać.

TVN jak na razie nie określił, jakie dokładnie ma plany w związku z kontynuacją serialu. Zarówno pierwszy, jak i drugi sezon tworzą zamknięte historie, na końcu których wszystko się wyjaśnia, dlatego nie ma potrzeby kręcenia kolejnych odcinków dla ich wyjaśnienia. Swoją opinię na temat kontynuacji serialu zdradził portalowi Przeambitni Leszek Lichota, który w Pułapce wciela się w postać komisarza Czarnego:

Wymagam, żeby był ku temu powód. Jeśli scenarzyści znajdą nową intrygę dla trójki bohaterów, to tak.

Niewykluczone zatem, że Pułapka powróci na ekrany z trzecim sezonem. Jeśli nawet nie w przyszłym roku, to być może po nieco dłuższej przerwie.

NAJNOWSZE