PŚ siatkarzy 2019: Polska - Brazylia. Transmisja na żywo i powtórka meczu. Gdzie obejrzeć?

2019-10-12 11:00
PŚ siatkarzy 2019: Polska - Brazylia. Transmisja na żywo i powtórka meczu. Gdzie obejrzeć
Autor: PAWEL SKRABA / SUPER EXPRESS PŚ siatkarzy 2019: Polska - Brazylia. Transmisja na żywo i powtórka meczu. Gdzie obejrzeć

Polscy siatkarze walczą o Puchar Świata. Do tej pory naszej reprezentacji idzie bardzo dobrze. Czy uda się biało-czerwonym zgarnąć komplet punktów w spotkaniu z Brazylią? Rywal jest wymagający, więc trzymajmy mocno kciuki za naszą reprezentację. Kiedy i o której oglądać mecz w TV i online? Wszystkie szczegóły poniżej!

PŚ siatkarzy 2019: Polska - Brazylia. Transmisja na żywo i powtórka meczu. Gdzie obejrzeć? Biało-czerwoni, którzy pokonali ostatnio Australię 3:0, a w trzecim secie wygrali 25:9, są bardzo dobrze przygotowani do starcia z najsilniejszą drużyną w tym turnieju. To spotkanie będzie miało ogromny wpłym na klasyfikację końcową Pucharu Świata siatkarzy. Canarinhos po ośmiu spotkaniach są na pierwszym miejscu, a na drugim nasza reprezentacja. Tracimy do Brazylii trzy punkty. Kiedy, o której i gdzie oglądać mecz Polska - Brazylia w TV i online? O której obejrzeć powtórkę? Czy będzie darmowy stream online?

PŚ siatkarzy 2019: Polska - Brazylia. Transmisja w TV

Mecz Polska - Brazylia to ostatni etap w drodze po zwycięstwo w Pucharze Świata siatkarzy. Gdzie obejrzeć transmisję na żywo w TV ze spotkania Polska - Brazylia 13.10.2019? Odpowiedź jest bardzo prosta. Żeby zobaczyć mecz wystarczy włączyć tym razem TVP3, bądź Polsat Sport. Transmisja startuje o godzinie 7:50.

PŚ siatkarzy 2019: Polska - Brazylia. Transmisja online

Gdzie obejrzeć darmową transmisję online ze spotkania Polska - Brazylia 13.10.2019? Odpowiedź jest bardzo prosta. Żeby za darmo zobaczyć mecz wystarczy wejść na stronę TVP SPORT, lub zainstalować aplikację mobilną TVP SPORT. Druga opcja obejrzenia zmagań biało-czerwonych to płatny stream na platformie ipla.tv.

PŚ siatkarzy 2019: Polska - Brazylia. Powtórka w TV

Żadna ze stacji telewizyjnych nie planuje ponownego powtórzenia spotkania Polska - Brazylia na swoich kanałach sportowych.

NAJNOWSZE