Pierwsza miłość, odcinek 3837: Karol (Karol Strasburger)

i

Autor: YouTube Pierwsza miłość, odcinek 3837: Karol (Karol Strasburger)

Familiada

Przyszedł czas na "Familiadę". Karol Strasburger przerwał milczenie i mówi o końcu programu

2024-06-24 14:26

Karol Strasburger to legenda rodzimej telewizji. Od 20 lat jest prowadzącym kultowego teleturnieju "Familiada". Wiele plotkuje się o tym, że program miałby zniknąć z anteny TVP. Czy tak się stanie? To koniec "Familiady"? Głos w tej sprawie zabrał sam Karol Strasburger. Teraz nie ma już wątpliwości.

Od dłuższego czasu spekuluje się o tym, że w obliczu zmian w Telewizji Polskiej, na ekranach nie pojawią się kultowe dotychczas programy. Wiele plotek mówi o tym, że to koniec "Familiady". Karol Strasburger jest związany z programem od jego początków. Mało kto wyobraża sobie niedzielne popołudnie bez rodzinnej zgadywanki z uczestnikami "Familiady". Czy to naprawdę koniec? Milczenie w tej sprawie przerwał Karol Strasburger. Wszystko wskazuje na to, że wszelkie wątpliwości zostały rozwiane. Jaką przyszłość czeka kultową "Familiadę"?

Karol Strasburger skomentował plotki o końcu "Familiady"

Nie od dziś wiadomo, że TVP przeżywa istną rewolucję. Wiele osób boi się, że ich ulubione seriale, programy i teleturnieje, odejdą z ramówki TVP. W mediach aż huczy od plotek, że swojego końca spodziewać się może również "Familiada". Na te plotki zareagował sam Karol Strasburger, który rozwiał wszystkie wątpliwości. "Czarne chmury, jeśli chodzi o „Familiadę”, nie pojawiają się. To są właśnie plotki, które ktoś roznosi, nie wiadomo po co. (…) Nie mam takich myśli, ale również nie mam takich wiadomości tego typu – wręcz odwrotnie. Mam zapewnienie od tych, którzy mogą zadecydować o istnieniu tego programu, że takich pomysłów nikt nie ma, żeby „Familiada” zniknęła" - powiedział Strasburger w rozmowie z "Shownews". Mówiono również o ty, że Strasburgera ma zastąpić Przemysław Babiarz. To również okazało się wątpliwą plotką. "Ja się nigdzie nie wybieram. TVP zajęło stanowisko w tej sprawie, a ja mogę się tylko z tego powodu miło uśmiechnąć. Myślę, że temat na dziś jest zamknięty z mojej strony. W tej całej awanturze, szczerze mówiąc, ucieszyło mnie trochę to, jak zareagowali na nią ludzie. Dotarło do mnie mnóstwo sygnałów sympatii i innych głosów, które wskazują, że odbiorcy moich działań lubią i cenią to, co robię" - przyznał Karol. Wszystko wskazuje na to, że widzowie mogą być spokojni o swój ulubiony format. "Familiada" jest i będzie towarzyszyła fanom, jeszcze przed długi czas.

Wiadomo, co dalej z "Familiadą". Złe wiadomości dla Przemysława Babiarza

Karol Strasburger to polski aktor teatralny, filmowy i prezenter telewizyjny, a także celebryta. Urodził się 2 lipca w 1947 roku w Warszawie. Zagrał w produkcjach takich jak: "Kolumbowie", "Czarne chmury", "Noce i dnie", "Polskie drogi", "Na Wspólnej", "Pierwsza miłość", "M jak miłość" czy "Koniec świata, czyli kogel-mogel 4".

Karol Strasburger ujawnia kulisy związku. Jego żona jest od niego młodsza o 37 lat. "Ja średnio nadążam"

Karol Strasburger ujawnia kulisy związku. Jego żona jest od niego młodsza o 37 lat. "Ja średnio nadążam"
Listen on Spreaker.