Przysięga

i

Autor: Materiały prasowe TVP Przysięga

Przysięga - wiemy, jak skończy się serial! Czy Gulperi i Emir będą razem?

2023-02-08 11:31

Przysięga to jeden z najpopularniejszych tureckich seriali, które można oglądać w polskiej telewizji. Widzowie mogą śledzić losy bohaterów od kilkunastu miesięcy. Powoli zbliżamy się jednak do wielkiego finału i postanowiliśmy sprawdzić, co wydarzy się w ostatnim odcinku. Czy Gulperi i Emira czeka happy end?

Przysięga to serial, który gości na antenie TVP1 od bardzo dawna. Przez wiele miesięcy widzowie mogli oglądać nowe odcinki. Wyemitowano już ponad 800 epizodów i powoli zbliżamy się do końca. Jeszcze przez kilka tygodni Polacy będą mogli śledzić dalsze losy bohaterów. W Turcji, czyli kraju, w którym Przysięga była produkowana, ostatni odcinek wyemitowano już w październiku 2022 roku. W związku z tym wiadomo już, co wydarzy się w wielkim finale. Postanowiliśmy sprawdzić, jak zakończą się losy Gulperi, Emira i innych bohaterów z serialu Przysięga.

Przysięga - jak dobrze znasz turecki hit? Rozwiąż QUIZ wiedzy o serialu

SEKRETY GWIAZD SERIALU "PRZYSIĘGA" | ESKA XD - Hotplota #48

Przysięga - jak zakończy się serial?

Mamy dobre wieści. W ostatnim odcinku widzowie zobaczą happy end. Gulperi i Emir wreszcie będą mogli być szczęśliwi. Kobieta opuści rezydencję, aby zacząć wspólne życie z ukochanym. Gulperi i Emir wezmą ślub. Fani obejrzą także sceny, które będą działy się osiem miesięcy po ich ślubie. Będą szczęśliwą rodziną z dziećmi.

Przysięga - kiedy koniec serialu?

Wstępnie wiadomo już, kiedy zakończy się turecki hit. Jeżeli po drodze nie wydarzą się niezaplanowane przerwy w emisji, to ostatni odcinek serialu Przysięga zostanie pokazany 13 marca 2023 roku, o godzinie 16:05 w TVP1. Finałowy odcinek będzie dostępny także w serwisie TVP VOD.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE