Przysięga - to wydarzy się 31.01-4.02. Streszczenie odcinków

2022-01-28 9:56 kg
Przysięga
Autor: materiały TVP

Tureckie seriale cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Widzowie pokochali je za wielowątkowość, nagłe zwroty akcji, nieprzewidywalność, obecność czarnych charakterów oraz za atrakcyjną obsadę, od której ciężko oderwać wzrok. Wszystko to odnaleźć można w Przysiędze, która od 2019 roku gości na antenie Telewizji Polskiej. Każdy odcinek produkcji znad Bosforu przyciąga ogromną publiczność. Co wydarzy się w najbliższych odcinkach hitu? Sprawdźcie streszczenia nadchodzących epizodów.

Przysięga 572, 573, 574, 575, 576 streszczenia. Emir odwiedza domek Hasana i zastaje tam Gulperi, która ze strachu rani go w ramię nożyczkami i ucieka. Tymczasem wraca Hasan i nagle doznaje zawału. Emir chce pomóc Gulperi, ale dziewczyna mu nie ufa. Tulay jest o nią zazdrosna. Kobieta włamuje się do sejfu w gabinecie Emira. Przysięga odcinki 572-576 zostaną wyemitowane w dniach 31 stycznia - 4 lutego 2022 w TVP1 o godzinie 16:05.

Miłość i przeznaczenie - GWIAZDY SERIALU PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #38

Przysięga - odcinek 572

Yigit znajduje w kurniku smocze jajo. Emir przypomina sobie dramatyczne chwile, kiedy walczył o życie. W domu Hasana ukrywa się tajemnicza dziewczyna, którą Yigit nazywa Dobrą Wróżką. Masal uczy się w Anglii, w szkole z internatem. Tulay przygotowuje się do zaręczyn z Emirem. 

Przysięga - odcinek 573

Trwają przygotowania do zaręczyn Tulay i Emira. Tymczasem szantażysta, który ma nagrania kompromitujące Tulay, żąda od niej 500 tysięcy lir tureckich. Wuj Gulperi jedzie z synami do Stambułu, żeby ją odnaleźć. Niejaki Sait dowiedział się, że wystąpiła tam o paszport. Emir odwiedza domek Hasana i zastaje tam Gulperi, która ze strachu rani go w ramię nożyczkami i ucieka. Nie wie, że Yigit zna dziewczynę i nazywa ją Dobrą Wróżką. Tymczasem wraca Hasan i nagle doznaje zawału. Prosi Emira, żeby za wszelką cenę odnalazł Gulperi i nikomu o niej nie wspominał. 

Przysięga - odcinek 574

Tulay postanawia ukraść 500 tysięcy z tajnego, firmowego sejfu Emira. Udaje jej się odnaleźć ukryty w rezydencji klucz do sejfu, a Ercan ma zrobić jego kopię. Emir doprowadza walczącą z nim Gulperi do domu Hasana, zamyka ją na klucz i jedzie do niego, do szpitala. Tam Hasan opowiada mu historię dziewczyny; jest sierotą maltretowaną przez wuja, od którego uciekła. Hasan przyjaźnił się kiedyś z jej ojcem i teraz powierza ją opiece Emira. Tymczasem wuj Gulperi domyśla się, że zatrzymała się w domu Hasana, który kiedyś nauczał Koranu w ich mieście i dobrze znał jej rodzinę. 

Sonda
Który turecki serial jest twoim ulubionym?

Przysięga - odcinek 575

Emir chce pomóc Gulperi, ale dziewczyna mu nie ufa. Tulay jest o nią zazdrosna. Nie rozumie, dlaczego Emir nie wraca do domu, tylko woli być z jakąś obcą kobietą. Wykorzystuje Yigita, żeby się czegoś dowiedzieć. Narin odwiedza Kemala w pracy. W tym samym czasie Tulay włamuje się do sejfu w gabinecie Emira. Wuj z synami szuka Hasana, żeby odebrać mu Gulperi.

Przysięga - odcinek 576

Emir zabiera Gulperi do szpitala do Hasana, gdzie dowiadują się, że Hasanowi się pogorszyło. W tym samym czasie do szpitala przychodzi wuj, który szuka Hasana i dziewczyny. Tulay z zazdrości zawiadamia wuja, gdzie jest Gulperi. Dochodzi do awantury, ale dziewczyna znów ucieka od Emira. Uważa, że będzie bezpieczna sama. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE