Przysięga

i

Autor: materiały TVP

Przysięga - streszczenie odcinków 638, 639, 640. Tulay knuje kolejną intrygę, a Kemal znajdzie Meltem dom do wynajęcia

2022-05-16 10:47

Przysięga to turecka telenowela o miłości, która przezwycięża wszystko. Widzowie pokochali piękną i intrygującą historię bohaterów serialu. Tytuł szybko podbił polską widownie, a fani z zapartym tchem przyglądają się przygodzie Emira i jego bliskich. Co wydarzy się w nadchodzących odcinkach, które będzie można oglądać między 16 a 18 kwietnia? Sprawdźcie!

Przysięga - streszczenia odcinków 638, 639, 640. Co wydarzy się w serialu? To pytanie zadaje sobie wielu fanów popularnej tureckiej telenoweli. Serial pierwszy raz pojawił się w naszym kraju w 2019 roku i szybko skradł serca polskich widzów. Produkcja znad Bosforu to wielki hit na TVP1, który cieszy się ogromną oglądalnością właściwie od samego początku. Odcinki można oglądać nie tylko w telewizji, ale również online na stronie VOD.TVP.PL. Nadchodzące epizody zostaną wyemitowane 16-18.05.2022 o godzinie 16:05. Przeczytajcie, co się wydarzy w serialu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Przysięga - ponowna emisja serialu w TVP. Gdzie i kiedy oglądać pierwsze odcinki?

SEKRETY GWIAZD SERIALU "PRZYSIĘGA" | ESKA XD - Hotplota #48

Przysięga - odcinek 638 streszczenie

Emir wyrzuca Tulay z domu. Gulperi wraca ze szpitala, a Yigit prosi ojca, by nie pozwolił jej nigdy odejść. Kemal znajduje niezadowolonej Meltem dom do wynajęcia, a Narin odwołuje zaplanowane operacje, gdyż nie może opanować drżenia rąk.

Przysięga - odcinek 639 streszczenie

Munevver znajduje w rzeczach Meltem buteleczkę z lekiem, który ta dolewała do lemoniady Narin, wmawiając, że to witaminy. Spisuje jego nazwę. Narin oświadcza, iż rzeczywiście są to witaminy. Melike postanawia lojalnie wyprowadzić się razem z Tulay i Ercanem, ale na prośbę Gulperi (która już wie, że to Tulay wydała ją wujowi) Emir pozwala im zostać w rezydencji.

Przysięga - odcinek 640 streszczenie

Tulay próbuje zaskarbić sobie wybaczenie Emira i Gulperi, ale bez powodzenia, więc knuje następną intrygę. Meltem, zachęcona tym, że wyniki testów nie wykazały obecności substancji trującej we krwi Narin, postanawia dolewać jej większe dawki. Przyłapuje ją na tym Munevver, ale w trakcie szarpaniny z Meltem upada, uderza się w głowę i traci przytomność.

Sonda
Co lubisz w serialu "Przysięga"?

Lubisz seriale? Podcast TO SIĘ KRĘCI jest właśnie dla Ciebie!

Listen to "Niewiarygodne rekordy filmowe" on Spreaker.