Przysięga

i

Autor: materiały TVP

Przysięga 645 streszczenie. Tulay wysyła Emirowi zdjęcia Ahmeta i Guleri

2022-05-24 13:42

Przysięga streszczenie odcinka 645 - co się wydarzy? Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany w środę 25 maja o godzinie 16:05 na antenie kanału TVP1. Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl. Przeczytaj, co wydarzy się w nadchodzącym odcinku.

Przysięga odcinek 645 streszczenie. Emir udaje się za Gulperi do lasu i znajduje ją tam z Ahmetem. Gulperi przyznaje, że zna go od dziecka, jest bratem Fatmy i właśnie prowadzi go na miejsce śmierci siostry. Emir nie kryje rozczarowania jej kłamstwem. Tulay kupuje Emirowi pojemnik na długopisy. Gulperi robi własny z drewna, który na widok luksusowego prezentu Tulay, wyrzuca. Emir wyciąga go z kosza i zabiera ze sobą. Munevver doznaje po operacji udaru i traci mowę. Narin obwinia o to siebie i składa w pracy wymówienie. Kemal ma nadzieję, że Mert odzyska wykasowany materiał filmowy z kamer przed domem. Tulay daje kurierowi polecenie, by dostarczył Emirowi zdjęcia Ahmeta i Guleri.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze tureckie seriale na Netflix. TOP10 tytułów, które warto zobaczyć

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Przysięga - o czym jest serial?

Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira. Pomimo, że Reyhan bardzo ceni Hikmeta, odmawia, ponieważ nie chce wiązać się z kimś, kogo nie zna. Jednak sekret, który ukrywa Hikmet, zmusza dziewczynę do ślubu. Cavidan, matka Emira, ma wielkie plany wobec syna i nie zgadza się na jego ślub z prostą dziewczyną. Dokłada wszelkich starań, aby zakończyć małżeństwo. Również Kemala czekają wielkie zmiany. To odnoszący sukcesy prawnik, który samotnie wychowuje pięcioletnią córeczkę, Masal. Od kiedy trzy lata temu matka dziewczynki opuściła dom, Masal nigdy więcej się nie odezwała. Wtedy Kemal zamknął swoje serce przed wszystkimi kobietami. Do czasu, gdy w jego życiu pojawia się Leyla...

Przysięga - obsada

  • Özge Yagiz jako Reyhan
  • Gokberk Demirci jako Emir
  • Can Verel jako Kemal
  • Munise Özlem jako Leyla
  • Ceyda Olguner jako Cemre
  • Gül Arcan jako Cavidan
  • Berkent Müftüler jako Hikmet
  • Derya Kurtulus jako Sehriye