Przysięga

i

Autor: Materiały TVP

Przysięga odc. 813: Beyhan wpada w szał i własnymi rękoma kopie sobie grób

2023-02-03 9:52

Przysięga 813 - streszczenie odcinka. W kolejnym epizodzie tureckiej telenoweli będziemy świadkami histerii Beyhan. Savas zacznie grozić matce, a rodzina Narin wybierze się na zakupy. Co jeszcze wydarzy się w serialu? Kiedy oglądać 813. odcinek w TVP1?

Przysięga - streszczenie 813. odcinka. Co się wydarzy? Beyhan ucieka na cmentarz, ma napad histerii i usiłuje własnymi rękami wykopać sobie grób. Zrozpaczona Gulperi prosi Savasa, żeby się jednak pobrali. Budzi to niesmak i jego, i Emira. Zarzucają dziewczynie wielką słabość. Zaś Savas grozi matce, że jeśli się nie uspokoi, wyjedzie. Rodzina Narin kupuje jej łóżeczko i inne rzeczy dla noworodków. Kiedy oglądać 813. odcinek Przysięgi? O której godzinie emisja? Odpowiadamy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Seriale tureckie, które pokochali polscy widzowie. Te produkcje skradły nasze serca

Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7

Przysięga odcinek 813 - kiedy w TVP? [DATA, GODZINA EMISJI]

Serial "Przysięga" można oglądać od poniedziałku do piątku na TVP1. Odcinek 813 zostanie wyemitowany 22 lutego 2023 (środa) o godz. 16:05. Powtórka tego epizodu, ale także wszystkich pozostałych, będzie dostępna na stronie TVP VOD.

Przysięga - data ostatniego odcinka

Finałowy odcinek "Przysięgi" interesuje wszystkich fanów tureckiej telenoweli. Produkcja doczekała się w Turcji łącznie 503. epizodów. W Polsce będzie ich o wiele więcej, bo 826! To oznacza, że z bohaterami powinniśmy się pożegnać na początku kwietnia 2023. Przypomnijmy, że serial można oglądać od poniedziałku do piątku, o godzinie 16:05, na TVP1. Powtórki i zapis wszystkich odcinków na stronie TVP VOD.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE