Przysięga: Masal umrze? W nowych odcinkach dojdzie do tragedii

2022-12-02 12:57 NN
Przysięga: Masal umrze? W nowych odcinkach dojdzie do tragedii
Autor: materiały prasowe TVP Przysięga: Masal umrze? W nowych odcinkach dojdzie do tragedii

Przysięga już wkrótce złamie widzom serca? Życie jednej z bohaterek zawiśnie na włosku i już teraz wiemy, że w nadchodzących odcinkach czeka nas przynajmniej jedna śmierć. Kto umrze i w jakich okolicznościach? Co stanie się z Masal? Wyjaśniamy.

Przysięga to jeden z najpopularniejszych tureckich seriali, jakie doczekały się emisji w Polsce. Produkcja, choć spotkała się z pewną krytyką i wzbudziła nieco kontrowersji, ma oddane grono fanów, którzy wiernie śledzą losy bohaterów. Czy teraz ich serca zostaną strzaskane? 

Przysięga: Masal umrze? W nowych odcinkach dojdzie do tragedii

W 771. odcinku Przysięgi Ozan nie będzie mógł znieść tego, że Kemal jest szczęśliwy i postanowi zabić Narin. Do akcji wkroczy jednak Masal, która... zasłoni ją własną piersią. Kobieta nie zginie na miejscu, lecz wyląduje w szpitalu, gdzie lekarze podejmą desperacką próbę ratowania jej życia. Ozan zacznie się zamartwiać, jednak nie tym, że Masal umrze, lecz, że go rozpozna po obudzeniu. Kobieta dojdzie ostatecznie do siebie, ale dręczyć ją będą dziwne sny.

Z życiem pożegna się jednak ktoś inny. Ismail uda się bowiem do rezydencji Emira, by w akcie zemsty zabić Yigita. Tam natknie się jednak na Gulperi, z którą zacznie się szarpać i kobieta ostatecznie go zastrzeli. Bohaterka nie będzie potrafiła wybaczyć sobie tego, że odebrała życie innemu człowiekowi. Trafi też do aresztu. Czy resztę życia skończy za kratkami? Tego dowiemy się po świętach. 

Przysięga: gdzie i kiedy oglądać?

Turecki serial Przysięga emitowany jest od poniedziałku do piątku, o godzinie 16:05, na antenie TVP1. Wszystkie dotychczasowe odcinki znajdziecie też w ofercie platformy Vod.tvp.pl.

Jak dobrze znasz serial Przysięga?

Pytanie 1 z 10
Jak brzmi oryginalny tytuł serialu?
Seriale podobne do Więźnia miłości. Tureckie produkcje o miłości, które warto obejrzeć
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE