Przysięga 771 STRESZCZENIE szczegółowe. Ozan postanawia zabić Narin

2022-12-12 18:31 NN
Przysięga
Autor: tvp Przysięga

Przysięga - 771 odcinek. Co się wydarzy i kiedy premiera? Prezentujemy streszczenie i szczegóły emisji 771. odcinka Przysięgi.

Przysięga to popularny serial znad Bosforu, który podbił serca polskich widzów. W nadchodzącym odcinku produkcja znów nie zabraknie emocji i dramatycznych wydarzeń. Co tym razem przygotowali dla nas twócy? Sprawdźcie streszczenie i szczegóły emisji 771. odcinka Przysięgi.

Przysięga 771 - streszczenie szczegółowe odcinka

Streszczenie 771. odcinka serialu Przysięga prezentuje się następująco: Emir i Savas proponują Płowemu Ismailowi 10 milionów dolarów, fałszywy paszport i przerzut do Włoch. W zamian chcą uwolnienia kobiet, a on przyjmuje propozycję. Masal już wie, iż jej rodzice tylko udawali, że są w separacji. Ozan nie może znieść tego, że Kemal jest szczęśliwy i postanawia zabić Narin. Masal zasłania ją jednak własną piersią.

Przysięga 771 - gdzie i kiedy oglądać?

771. odcinek serialu Przysięga zostanie wyemitowany w środę 21 grudnia 2022 roku, o godzinie 16:05, na antenie TVP1.

Jak dobrze znasz popularne polskie seriale? QUIZ

Pytanie 1 z 10
"Stulecie Winnych": z jakiej miejscowości pochodzi tytułowa rodzina?
Stulecie Winnych
Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE