Jak dobrze znasz serial Zakazany owoc? Rozwiąż QUIZ i sprawdź, czy jesteś prawdziwym fanem

2022-09-16 15:33 Adrian Rybak
Zakazany owoc
Autor: Youtube.com/ Yasak Elma; screen z filmu "Yasak Elma 1. Bölüm" Zakazany owoc - nowy turecki serial.

Zakazany owoc to jeden z ostatnich tureckich hitów w Polsce. Od tygodni widzowie kanału drugiego Telewizji Polskiej mogą oglądać losy dwóch sióstr - Zeynep i Yildiz. Jesteś jedną z tych osób i myślisz, że wiesz wszystko o twojej ulubionej telenoweli? Przygotowaliśmy test sprawdzający wiedzę o Zakazanym owocu. Odpowiedz na pytania i sprawdź wynik.

Zakazany owoc to serial odnoszący wielkie sukcesy wśród fanów tureckich produkcji. To serial inny niż te, które widzowie TVP znali wcześniej. Główna bohaterka nie jest skromną dziewczyną marzącą o wielkiej miłości. Yildiz to ambitna młoda kobieta, która dąży do bogactwa i podejmuje wiele decyzji mając świadomość, że są one niezgodne z moralnymi zasadami. Być może dlatego Zakazany owoc cieszy się takim zainteresowaniem. Jesteście ciekawi, czy wiecie dużo o serialu? Rozwiążcie quiz, który zamieszczamy niżej i sprawdźcie, czy możecie być nazwani tytułem eksperta.

ZOBACZ TAKŻE: Zakazany owoc - ile odcinków liczy serial turecki, o czym jest i kiedy oglądać?

Jak dobrze znasz serial Zakazany owoc?

Pytanie 1 z 10
Jak brzmi oryginalny tytuł serialu?
HEJT NA WF, JAKUB GRABOWSKI, SEKRETY MUNDIALU, ILE PALI CZOŁG | ESKA XD #057
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE