„Przysięga” – ostatnie odcinki będą pełne akcji. Jaką decyzję podejmie Gulperi?

i

Autor: Screenshot Youtube/ The Promise Official „Przysięga” – ostatnie odcinki będą pełne akcji. Jaką decyzję podejmie Gulperi?

Tureckie seriale

Przysięga: Gulperi zostawi Emira i wyjedzie?! TO się wydarzy w ostatnich odcinkach

2023-03-24 0:14

„Przysięga” chyli się ku końcowi. W ostatnich odcinkach nie zabraknie oczywiście emocji i licznych zwrotów akcji. Czy historia Emira i Gulperi doczeka się szczęśliwego zakończenia? Na ich drodze do szczęścia staną niestety Beyhan i Bekir.

Wszystko co dobre, kiedy się kończy. „Przysięga” to popularny turecki serial, który przed laty rozkochał w sobie polskich widzów. Nawet odejście głównej gwiazdy nie zniechęciło odbiorców, którzy wciąż tłumnie zasiadają przed ekranami i śledzą dalsze perypetie bohaterów. Koniec jest już jednak bliski.

Jeszcze w tym miesiącu pożegnamy bohaterów „Przysięgi”. Przed Gulperi trudna decyzja – wyjechać z ojcem, czy zostać i wieść szczęśliwe życie u boku ukochanego? Na domiar złego Beyhan kompletnie oszaleje z żądzy zemsty i spróbuje… zabić główną bohaterkę.

„Przysięga” – ostatnie odcinki będą pełne akcji. Jaką decyzję podejmie Gulperi?

W ostatnich odcinkach „Przysięgi” Beyhan dowie się, że dom, w którym mieszkają Tarhunowie, należy do Savasa. Na wieść o tym, że mężczyzna ich stamtąd nie wyrzucił, wpadnie w szał i zażąda krwawej zemsty. Wściekła postanowi zamordować Gulperi i jej bliskich, lecz… padnie nieprzytomna i to by było na tyle z jej wielkiej wendetty.

Tymczasem Gulperi będzie musiała podjąć ważną życiową decyzję. Ojciec postanowi wrócić do Mardin i zabrać ją ze sobą, gdyż dowie się, że ich dom zostanie odbudowany. Kobieta znajdzie się w rozterce, ale nie będzie miała serca wyznać ojcu, że wizja wyjazdu napawa ją smutkiem. Wreszcie Emir zdobędzie się na wielkie miłosne wyznanie i sprawi, że Gulperi postanowi zostać. Z czasem ta dwójka weźmie zresztą ślub, zatem tak – „Przysięga” zakończy się happy endem.

„Przysięga” – finał jest bliski. Kiedy zobaczymy ostatni odcinek tureckiego hitu?

Zwieńczenie tej opowieści poznamy już pod koniec marca. Ostatni odcinek „Przysięgi” zostanie bowiem wyemitowany w środę 29 marca 2023 roku. Jej miejsce zajmie inna turecka produkcja, „Dziedzictwo” (w oryginale „Emanet”).

CZYTAJ RÓWNIEŻ: „Dziedzictwo” – turecki serial, który zastąpi „Przysięgę”. Warto obejrzeć kolejną telenowelę?

OSCARY 2023 to chyba jakiś żart! Co się wydarzyło na gali filmowej? | To Się Kręci #11
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE