Przysięga 835: Savas szykuje dom dla Gulperi i Bekira [STRESZCZENIE]

i

Autor: Screenshot Youtube/ The Promise Official Przysięga 835: Savas szykuje dom dla Gulperi i Bekira [STRESZCZENIE]

Serial

Przysięga - co się stanie z Gulperi? Jaki los czeka bohaterkę?

2023-03-28 21:25

Przysięga dobiega końca. Widzowie po 3 latach pożegnają się z bohaterami swojego ulubionego serialu. Z pewnością są ciekawi, jak zakończy się produkcja. W ostatnich miesiącach akcja serialu skupiła się głównie na Gulperi i jej finał najbardziej interesuje fanów. Co się z nią stanie? Czy zazna szczęścia?

Przysięga żegna się z widzami. Ostatni odcinek zostanie wyemitowany w środę 29 marca. Tego dnia wszystko będzie jasne na temat losów bohaterów serialu. Przysięga przyciągała widzów przed ekrany przez 3 lata. To jeden z najpopularniejszych tureckich seriali, które były emitowane na antenie TVP. Nic więc dziwnego, że wielu internautów śledzi produkcję i szuka informacji o jej zakończeniu. Postacią, która w ostatnich miesiącach cieszyła się największym zainteresowaniem, była Gulperi. Młoda kobieta wiele wycierpiała z powodu czarnych charakterów, które za wszelką cenę chciały uprzykrzyć jej życie. Jak zakończy się jej wątek? Czy wreszcie zazna szczęścia u boku Emira? Zdradzamy!

Przysięga - co stanie się z Beyhan? Tak zakończą się losy czarnego charakteru

SEKRETY GWIAZD SERIALU "PRZYSIĘGA" | ESKA XD - Hotplota #48

Przysięga - zakończenie wątku Gulperi

W ostatnim odcinku Beyhan będzie próbowała zabić Gulperi. Na szczęście nie uda jej się to i dziewczyna wyjdzie cała z niebezpiecznej sytuacji. Po tym zdarzeniu Emir wyzna jej miłość. W związku z tym Gulperi postanowi jednak nie wracać do Mardin i zostanie z ukochanym. Para weźmie ślub i wreszcie zazna szczęścia. Widzowie zobaczą więc wyczekiwany happy end.

Przysięga - obsada

  • Özge Yagiz jako Reyhan
  • Gokberk Demirci jako Emir
  • Can Verel jako Kemal
  • Munise Özlem jako Leyla
  • Ceyda Olguner jako Cemre
  • Gül Arcan jako Cavidan
  • Berkent Müftüler jako Hikmet
  • Derya Kurtulus jako Sehriye
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE