Przysięga

i

Autor: Materiały TVP

Przysięga 824, 825 streszczenie. Emir daje Gulperi tajemniczą skrzynkę

2023-03-08 14:35

Przysięga - streszczenie na cały tydzień - w najnowszych odcinkach tureckiej telenoweli zobaczymy, jak Cavidan martwi się o Gulperi, która jest bardzo smutna i nie chce jeść. W artykule znajdziesz streszczenie odcinków 824, 825, które zostaną wyemitowane w dniach 9-10 marca 2023 na kanale TVP1. Już teraz sprawdź, co czeka bohaterów Przysięgi!

Przysięga to turecka telenowela, która skradła serca Polaków. W serialu przedstawione są losy Reyhan, która wychowywana z niezbyt zamożnej rodzinie, po śmierci matki trafia do bogatego domu swojego wuja Hikmeta. Sprawy komplikują się, kiedy Hikmet stara się zmusić młodą kobietę do małżeństwa z jego synem Emirem. Ich relacja nie układa się idealnie, zwłaszcza w wyniku ingerencji jego matki, która wymarzyła sobie dla niego inne życie. Liczne intrygi i trudności dnia codziennego komplikują ich relację. Czy jednak uda się parze dość do porozumienia?

Przysięga - kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial Przysięga można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 16:05 na antenie TVP1. Emisja odcinków 824, 825 odbędzie się  w dniach od 9 do 10 marca 2023, a wszystkie epizody zobaczysz na VOD.TVP.PL.

STRESZCZENIA najnowszych odcinków dostępne są poniżej!

Przysięga - streszczenie odcinka 824 - czwartek 9 marca 2023

Gulperi czeka na rozpoczęcie kuracji. Zaalarmowany przez matkę Emir pojawia się w klinice. Będzie próbować namówić dziewczynę, by wysłuchała Zekiego. Yunus przygotowuje plan porwania Narin. Mężczyzna pojedzie na cmentarz, na grób żony.

Przysięga - streszczenie odcinka 825 - piątek 10 marca 2023

Yunus wywozi przestraszoną Narin za miasto. Kemal zgłasza porwanie żony. Gulperi nie chce spotkać się z ojcem. Beyhan dowiaduje się o wyjściu Bekira z więzienia. Cavidan martwi się o Gulperi, która jest bardzo smutna i nie chce jeść. Emir daje dziewczynie tajemniczą skrzynkę.

Sonda
Lubisz oglądać seriale tego typu?
Najlepsze adaptacje Harlana Cobena na Netflix | To Się Kręci #5
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE