Przysięga

i

Autor: Materiały TVP

Przysięga 806, 807, 808, 809, 810 streszczenie. Beyhan grozi zemstą Emirowi i Gulperi

2023-02-09 9:39

Przysięga - streszczenie na cały tydzień - w najnowszych odcinkach tureckiej telenoweli okaże się, że . W artykule znajdziesz streszczenie odcinków 806, 807, 808, 809, 810, które zostaną wyemitowane w dniach 13-17 lutego 2023 na kanale TVP1. Już teraz sprawdź, co czeka bohaterów Przysięgi!

Przysięga to turecka telenowela, która skradła serca Polaków. W serialu przedstawione są losy Reyhan, która wychowywana z niezbyt zamożnej rodzinie, po śmierci matki trafia do bogatego domu swojego wuja Hikmeta. Sprawy komplikują się, kiedy Hikmet stara się zmusić młodą kobietę do małżeństwa z jego synem Emirem. Ich relacja nie układa się idealnie, zwłaszcza w wyniku ingerencji jego matki, która wymarzyła sobie dla niego inne życie. Liczne intrygi i trudności dnia codziennego komplikują ich relację. Czy jednak uda się parze dość do porozumienia?

Przysięga - kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial Przysięga można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 16:05 na antenie TVP1. Emisja odcinków 806, 807, 808, 809, 810 odbędzie się  w dniach od 13 do 17 lutego 2023, a wszystkie epizody zobaczysz na VOD.TVP.PL.

STRESZCZENIA najnowszych odcinków dostępne są poniżej!

Przysięga - streszczenie odcinka 806 - poniedziałek 13 lutego 2023

Dzięki nagraniom z monitoringu, policji udaje się zatrzymać włamywacza. Beyhan postanawia pilnować Gulperi w domu Tarhunów. Yigit namawia ojca na wspólny piknik. Mert przyznaje, że wiedział o szemranych interesach swojego wuja. Gulperi próbuje porozmawiać z Emirem.

Przysięga - streszczenie odcinka 807 - wtorek 14 lutego 2023

Beyhan wzywa wróżkę do siebie i urządza jej awanturę. W momencie, kiedy będzie chciała ją uderzyć do pokoju wkroczy Cavidan i zabierze dziewczynę na korytarz. Zaniepokojona losem szykanowanej przez Beyhan Gulperi, Cavidan prosi Emira, by ją ratował. W domu Kemala trwa kolacja. Panuje radosna atmosfera, którą nagle przerywa Servet. Mert każe wynosić się wujkowi, ale Kemal mówi mu, że to on go tutaj zaprosił. Servet wyjaśnia Mertowi, że działa w misji specjalnej.

Przysięga - streszczenie odcinka 808 - środa 15 lutego 2023

Savas i Gulperi wracają na farmę. Beyhan prowadzi ich do salonu, gdzie znajdują się Emir i Cavidan. Kobieta oznajma, że para ustaliła datę slubu i tym samym zaprasza rodzinę Emira na ich wesele. Servet informuje Merta, że nie będzie już pracował w terenie i będą mogli więcej czasu spędzać razem. Mulayim oświadcza się zdumionej Munevver.

Przysięga - streszczenie odcinka 809 - czwartek 16 lutego 2023

Na badaniu USG Narin i Kemal dowiadują się, że będą mieli bliźnięta. Emir przypadkiem słyszy rozmowę Gulperi i Beyhan. Dowiaduje się, dlaczego Gulperi zgodziła się wyjść za Savasa. Zabrania Beyhan zbliżać się do Gulperi. Kobieta grozi im zemstą. Cavidan źle się przez nią czuje. Munevver idzie na randkę z Mulayimem. Jest zaskoczona, bo ten się oświadcza. Gulperi przynosi z lasu rannego zająca. Yigit jest zachwycony.

Przysięga - streszczenie odcinka 810 - piątek 17 lutego 2023

Savas też odkrywa prawdę na temat Beyhan. Postanawia rozmówić się z nią i żąda wyjaśnień. Beyhan wypomina mu, że zapomniał o zemście. Ale ona postanowiła jej dokonać. Kiedy mężczyzna chce ją zabrać do swojego domu, Beyhan mdleje. A potem wyjaśnia, dlaczego chce wydać Gulperi za Savasa. Munevver wstydzi się i nie chce nikomu powiedzieć o oświadczynach rzeźnika. Sehriye próbuje ją przekonać, żeby je przyjęła.

Sonda
Najlepszy turecki serial to...
O co chodzi z tymi Wikingami? | To się kręci #2
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE