Przysięga

i

Autor: Materiały TVP

Przysięga 803 - STRESZCZENIE odcinka. Zemsta Beyhan, napad na Merta i prawda Mulaym

2023-01-31 9:53

Przysięga 803 - streszczenie odcinka przyda się wszystkim fanom, którzy już nie mogą doczekać się kolejnego epizodu tureckiej telenoweli. Mert zostanie napadnięty i nowi nieznajomi będą mu grozić, a Emir będzie chciał dać Savasowi dom. Co jeszcze wydarzy się w serialu? Kiedy oglądać 803. odcinek w TVP1?

Przysięga - streszczenie 803. odcinka. Co się wydarzy? Jacyś dranie zatrzymują Merta i grożą mu. Chodzi o dług jego wuja. Mert próbuje się skontaktować z wujem. Narin i Kemal zbierają cała rodzinę, żeby przekazać dobrą nowinę. Beyhan wciąż jest wściekła i obmyśla zemstę. Emir dziękuje Savasowi za uratowanie syna i chce mu w zamian oddać dom. Mulaym wyjawia Sehriye prawdę na temat częstych odwiedzin w ich domu. Kobieta postanawia mu pomóc. Kiedy oglądać 803. odcinek Przysięgi? O której godzinie emisja? Odpowiadamy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Seriale tureckie, które pokochali polscy widzowie. Te produkcje skradły nasze serca

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65

Przysięga odcinek 803 - kiedy w TVP? [DATA, GODZINA EMISJI]

Serial "Przysięga" można oglądać od poniedziałku do piątku na TVP1. Odcinek 803 zostanie wyemitowany 8 lutego 2023 (środa) o godz. 16:05. Powtórka tego epizodu, ale także wszystkich pozostałych, będzie dostępna na stronie TVP VOD.

Sonda
Czy "Przysięga" to Twój ulubiony turecki serial?

Przysięga - data ostatniego odcinka

Finałowy odcinek "Przysięgi" interesuje wszystkich fanów tureckiej telenoweli. Produkcja doczekała się w Turcji łącznie 503. epizodów. W Polsce będzie ich o wiele więcej, bo 826! To oznacza, że z bohaterami powinniśmy się pożegnać na początku kwietnia 2023. Przypomnijmy, że serial można oglądać od poniedziałku do piątku, o godzinie 16:05, na TVP1. Powtórki i zapis wszystkich odcinków na stronie TVP VOD.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE