Przysięga

i

Autor: Materiały TVP

Przysięga 801, 802, 803 streszczenie. Kemal znajduje przypadkiem wyniki badań Narin i przeżywa noc grozy

2023-02-06 10:23

Przysięga - w najnowszych odcinkach tureckiej telenoweli Gulperi zajmuje się Yigitem, a Masal zasmuconym Mertem. Załamana Narin czeka na wyniki powtórzonych badań. W artykule znajdziesz streszczenie odcinków 801, 802, 803, które zostaną wyemitowane w dniach 6-8 lutego 2023 na kanale TVP1. Już teraz sprawdź, co czeka bohaterów Przysięgi!

Przysięga to turecka telenowela, która skradła serca Polaków. W serialu przedstawione są losy Reyhan, która wychowywana z niezbyt zamożnej rodzinie, po śmierci matki trafia do bogatego domu swojego wuja Hikmeta. Sprawy komplikują się, kiedy Hikmet stara się zmusić młodą kobietę do małżeństwa z jego synem Emirem. Ich relacja nie układa się idealnie, zwłaszcza w wyniku ingerencji jego matki, która wymarzyła sobie dla niego inne życie. Liczne intrygi i trudności dnia codziennego komplikują ich relację. Czy jednak uda się parze dość do porozumienia?

Przysięga - kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial Przysięga można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 16:05 na antenie TVP1. Emisja odcinków 801, 802, 803 odbędzie się  w dniach od 6 do 8 lutego 2023, a wszystkie epizody zobaczysz na VOD.TVP.PL.

STRESZCZENIA najnowszych odcinków dostępne są poniżej!

Przysięga - streszczenie odcinka 801 - poniedziałek 6 lutego 2023

Gulperi zajmuje się Yigitem, a Masal zasmuconym Mertem. Załamana Narin czeka na wyniki powtórzonych badań, zaś niczego nieświadomy Kemal szuka dla nich romantycznego hotelu w Abant.

Przysięga - streszczenie odcinka 802 - wtorek 7 lutego 2023

Kemal znajduje przypadkiem wyniki badań Narin i przeżywa noc grozy. Tymczasem okazuje się, że Narin nie ma raka, tylko jest w ciąży. Gulperi usypia Yigita i sądzi, że zostanie z nim na noc. Jednak Emir ją wyprasza i każe Seferowi odwieźć do domu Savasa.

Przysięga - streszczenie odcinka 803 - środa 8 lutego 2023

Jacyś dranie zatrzymują Merta i grożą mu. Chodzi o dług jego wuja. Mert próbuje się skontaktować z wujem. Narin i Kemal zbierają cała rodzinę, żeby przekazać dobrą nowinę. Beyhan wciąż jest wściekła i obmyśla zemstę. Emir dziękuje Savasowi za uratowanie syna i chce mu w zamian oddać dom. Mulaym wyjawia Sehriye prawdę na temat częstych odwiedzin w ich domu. Kobieta postanawia mu pomóc.

Jak dobrze znasz serial Przysięga?

Pytanie 1 z 10
Jak brzmi oryginalny tytuł serialu?
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE