Przysięga 774, 775, 776, 777 STRESZCZENIE. Gulperi trafia z aresztu do szpitala

2022-12-22 18:34 Joanna Dembek
Przysięga
Autor: materiały TVP

Przysięga - streszczenie na cały tydzień - w najnowszych odcinkach tureckiej telenoweli Yigit czeka na powrót Gulperi, nic nie wie o aresztowaniu dziewczyny. Emirowi udaje się uspokoić syna. W artykule znajdziesz streszczenie odcinków 774, 775, 776, 777, które zostaną wyemitowane w dniach 27-30 grudnia 2022 na kanale TVP1 lub na stronie VOD.TVP.PL. Już teraz sprawdź, co czeka bohaterów Przysięgi!

Przysięga to turecka telenowela, która skradła serca Polaków. W serialu przedstawione są losy Reyhan, która wychowywana z niezbyt zamożnej rodzinie, po śmierci matki trafia do bogatego domu swojego wuja Hikmeta. Sprawy komplikują się, kiedy Hikmet stara się zmusić młodą kobietę do małżeństwa z jego synem Emirem. Ich relacja nie układa się idealnie, zwłaszcza w wyniku ingerencji jego matki, która wymarzyła sobie dla niego inne życie. Liczne intrygi i trudności dnia codziennego komplikują ich relację. Czy jednak uda się parze dość do porozumienia?

Przysięga - kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial Przysięga można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 16:05 na antenie TVP1. Emisja odcinków 774, 775, 776, 777 odbędzie się  w dniach od 27-30 grudnia 2022, a wszystkie epizody zobaczysz na VOD.TVP.PL.

STRESZCZENIA najnowszych odcinków dostępne są poniżej!

Przysięga - streszczenie odcinka 774 - wtorek 27 grudnia 2022

Gulperi siedzi w areszcie i czeka na proces. Emir chce jej pomóc. Choć rodzina próbuje ukryć przed Yigitem prawdę o Gulperi, chłopiec wyczuwa, że dzieje się z nią coś złego. Bardzo tęskni i dopytuje o nią. Narin jest pod wrażeniem tego, że Masal uratowała jej życie. Nie może się pogodzić z tym, że zabójca celował do niej, a ucierpiała dziewczynka. Kemal się zastanawia, kto chce zabić Narin.

Przysięga - streszczenie odcinka 775 - środa 28 grudnia 2022

Yigit czeka na powrót Gulperi, nic nie wie o aresztowaniu dziewczyny. Emirowi udaje się uspokoić syna. Ozan czuwa przy Masal w szpitalu. Gulperi trafia z aresztu do szpitala. Dzięki nagraniu z monitoringu wiadomo jak wyglądał napastnik, który ranił Masal.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Przysięga - kiedy ostatni odcinek? Ile jeszcze odcinków zostanie wyemitowanych?

Przysięga - streszczenie odcinka 776 - czwartek 29 grudnia 2022

Gulperi telefonuje do Yigita. Chłopiec dopytuje o jej powrót do domu. Necati zauważa, że Ozan jest bardzo podobny do poszukiwanego sprawcy. Ismail grozi, że pogrąży Gulperi i dziewczyna na długie lata trafi do więzienia. Sarp namawia Ozana, żeby wyjechał za granicę.

Przysięga - streszczenie odcinka 777 - piątek 30 grudnia 2022

Cezmi zdradza Kemalowi imię osoby, dla której pracował. Policja stwierdza, że to Octay Teper, syn Leventa Tepera, i zaczyna go poszukiwać. Savas zamierza uciec z Gulperi do Rosji, lecz ona odmawia, gdyż bezgranicznie ufa Emirowi. Schwytany człowiek Ismaila zeznaje przeciwko niemu w sądzie i Gulperi jest wolna. 

QUIZ: Przysięga - jak dobrze znasz turecki hit? Rozwiąż QUIZ wiedzy o serialu

Sonda
Który turecki serial jest twoim ulubionym?
Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE