Przysięga 753, 754, 755, 756 streszczenie. Masal wymyka się na spotkanie z Ozanem

2022-11-06 17:07 Joanna Dembek
Przysięga
Autor: Materiały TVP Przysięga - co wydarzy się w kolejnych odcinkach?

Przysięga - streszczenie na cały tydzień - w najnowszych odcinkach tureckiej telenoweli będziemy świadkami, jak Emir przyjeżdża po Gulperi sądząc, że Savas zatrzymuje ją u siebie siłą. W artykule znajdziesz streszczenie odcinków 753, 754, 755, 756, które zostaną wyemitowane w dniach 7-10 listopada 2022 na kanale TVP1 lub na stronie VOD.TVP.PL. Już teraz sprawdź, co czeka bohaterów Przysięgi!

Przysięga to turecka telenowela, która skradła serca Polaków. W serialu przedstawione są losy Reyhan, która wychowywana z niezbyt zamożnej rodzinie, po śmierci matki trafia do bogatego domu swojego wuja Hikmeta. Sprawy komplikują się, kiedy Hikmet stara się zmusić młodą kobietę do małżeństwa z jego synem Emirem. Ich relacja nie układa się idealnie, zwłaszcza w wyniku ingerencji jego matki, która wymarzyła sobie dla niego inne życie. Liczne intrygi i trudności dnia codziennego komplikują ich relację. Czy jednak uda się parze dość do porozumienia?

Przysięga - kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial Przysięga można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 16:05 na antenie TVP1. Emisja odcinków - 753, 754, 755, 756 - odbędzie się  w dniach od 7-10 listopada 2022, a wszystkie epizody zobaczysz na VOD.TVP.PL.

UWAGA! Piątek 11 listopada 2022 jest Narodowym Dniem Niepodległości. Tego dnia stacja TVP1 nie będzie emitowała kolejnego odcinka Przysięgi. Zatem, w najbliższym tygodniu zobaczymy tylko cztery odcinki serialu.

STRESZCZENIA najnowszych odcinków dostępne są poniżej!

Przysięga - streszczenie odcinka 753 - poniedziałek 7.11.2022

Kemal zapisuje Masal do szkoły, w której uczą się Mert i Bade. Emir czeka na Gulperi w ich nadmorskiej kawiarni. Tymczasem zjawia się Savas i zabiera ją do matki, która zasłabła. Gulperi potrafi jej pomóc za pomocą znanych sobie ziół.

Przysięga - streszczenie odcinka 754 - wtorek 8.11.2022

Gulperi nie zjawia się na spotkaniu z Emirem. Masal ucieka ze szkoły, by spotkać się z Ozanem. Cezmi ją zaczepia i twierdzi, że będzie miała spokój, jeśli tylko raz przetransportuje narkotyki wewnątrz kraju. Ozan proponuje, że będzie ją chronił i obserwował w czasie podróży z ukrycia. Hasan poszukuje Gulperi, która zniknęła i zostawiła w domu telefon. Emir ofiarowuje się, że ją odnajdzie.

Przysięga - streszczenie odcinka 755 - środa 9.11.2022

Gulperi postanawia sprzeciwić się Savasowi. Boi się, że mężczyzna zatrzyma ją w domu siłą. Masal wspierana przez Ozana chce zanieść pod wskazany adres paczkę, którą dostała od szantażysty. Emir przyjeżdża po Gulperi sądząc, że Savas zatrzymuje ją u siebie siłą. Jest rozczarowany, że ona nie chce z nim wrócić. Masal postanawia posłuchać rady Ozana i być dla ojca grzeczna. Yigit cierpi z tęsknoty za Gulperi.

Przysięga - streszczenie odcinka 756 - czwartek 10.11.2022

Cavidan pęka serce z powodu cierpienia wnuka. Postanawia zaprosić Gulperi do domu, nawet wbrew życzeniu Emira. Masal próbuje przekonać ojca, że nie potrafi być szczęśliwa, dopóki Narin z nimi mieszka. Kemal jest wściekły i nie ulega szantażowi. Masal wymyka się na spotkanie z Ozanem, a Narin ją śledzi. Kemal dowiaduje się, że Masal wagaruje. Emir jest zły na Gulperi i nie chce jej zapraszać do domu.

Sonda
Najlepszy turecki serial to...
Najlepsze adaptacje Harlana Cobena na Netflix | To Się Kręci #5
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE