Przysięga 691, 692, 693, 694, 695 streszczenie. Meltem zleca swojemu człowiekowi wykopanie ciała z grobu Kemala

2022-08-08 15:47 Joanna Dembek
Przysięga
Autor: Materiały TVP Przysięga 686, 687, 688 - streszczenie odcinków

Przysięga - nowe odcinki serialu do obejrzenia od poniedziałku 8 sierpnia 2022 o godz. 16:05 na TVP1 lub na stronie VOD.TVP.PL. W najnowszych odcinkach okaże się, że Kadriye jest śmiertelnie chora i pozostało jej tylko kilka miesięcy życia, a Mert poznaje prawdę o tym, dokąd chodzi Narin. Poniżej podajemy streszczenia poszczególnych odcinków. Zobacz, co czeka bohaterów tureckiej telenoweli.

Przysięga to jeden z najpopularniejszych tureckich seriali znany na całym świecie. W Polsce ogląda go tysiące widzów, a fani cały czas szukają w internecie informacji o tym, co wydarzy się w kolejnych odcinkach. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych czytelników i prezentujemy poniżej streszczenia odcinków 691-695, które zostaną wyemitowane w dniach 8-12 sierpnia 2022 na kanale TVP2 lub na stronie VOD.TVP.PL. Już teraz zobacz, co czeka bohaterów Przysięgi w najbliższych dniach!

Przysięga- streszczenie odcinka 691

Hakan na prośbę Kemala interweniuje w biurze Meltem. Tulay spotyka się z ciotką Kadriye poza domem i skarży się na Gulperi. Narin, wychodząc z firmy zauważa Kemala. Emir próbuje dodać Gulperi otuchy. Radzi jej, by nie przejmowała się pretensjami ciotki.

Przysięga- streszczenie odcinka 692

Kemal obserwuje Narin na cmentarzu. Mert odwiedza siostrę w pracy i pyta o lekarkę. Gulperi, sprowokowana przez ciotkę Kadriye, postanawia wyprowadzić się z domu. Kemal zostaje skontrolowany przez policję. Narin mdleje w objęciach męża.

Przysięga- streszczenie odcinka 693

Emir zabiera Gulperi do nadmorskiej restauracji na obiecaną kiedyś rybę. Kadriye mdleje pod wpływem emocji, podjudzana opowieściami Tulay. Narin nie pozwala Kemalowi opuścić domu i udać się do nowej kryjówki. Meltem zleca swojemu człowiekowi wykopanie ciała z grobu Kemala.

Przysięga- streszczenie odcinka 694

Kemal uprzedza ruch Meltem i pierwszy opróżnia swój grób. Zawiadamia policję, która ściga człowieka Meltem, ale udaje mu się zbiec. Okazuje się, że Kadriye jest śmiertelnie chora i pozostało jej tylko kilka miesięcy życia. Narin zachowuje się jakby Kemal żył, co bardzo niepokoi wszystkich domowników.

Przysięga- streszczenie odcinka 695

Meltem znajduje podsłuch w swoim biurze. Postanawia zmienić plany i donosi na Kemala policji. Jednocześnie chce, żeby Kemala złapali jej ludzie. Mert poznaje prawdę o tym, dokąd chodzi Narin. Chroni ją i Kemala, choć nic im nie mówi. Ciotka Kadriye stawia Emirowi warunek, który bardzo trudno zrealizować. Mężczyzna zastanawia się, co robić.

Sonda
Najlepszy turecki serial to...
DOM Z PAPIERU ZA KULISAMI, KOREAŃSKIE MASKI I SERIAL O BERLINIE | To Się Kręci #9
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE