Przysięga 671, 672, 673 streszczenie. Emir prosi Gulperi, by nie wycofywała złożonej skargi. Czy dziewczyna go posłucha?

2022-07-04 14:46 Joanna Dembek
Przysięga
Autor: materiały TVP Przysięga - streszczenie odc. 630

Przysięga - nowe odcinki serialu do obejrzenia od poniedziałku 4 lipca 2022 o godz. 16:05 na TVP1 lub na stronie VOD.TVP.PL. Najnowsze odcinki będą pełne emocji. Dowiemy się, że synowie Kasima chcą zmusić Gulperi do wycofania zeznań, a Kemal zostanie zaatakowany w areszcie. Liczne konflikty i zwroty akcji jak zwykle zapewnią widzą wiele wrażeń. Poniżej znajdziesz streszczenia poszczególnych odcinków.

Przysięga to turecki serial, który od dłuższego czasu cieszy polskich widzów. Trudno oderwać się od śledzenia historii Reyhan, Emira, Reyhan czy Tulay, których losy dostarczają wiele emocji, a zawiłe niekiedy sytuacje powodują, że fani z niecierpliwością czekają na kolejne epizody. Streszczenie odcinków 72-76 dostępne są w artykule poniżej, a ich emisja odbędzie się w dniach 4-6 lipca 2022 o godz. 18:45 na kanale TVP2 lub na stronie VOD.TVP.PL. Zapraszamy przed odbiorniki!

Przysięga - streszczenie odcinka 671

Meltem postanawia się zemścić na Narin za to, że dostała od niej w twarz. Munevver zaczyna ruszać palcami. Narin widzi, że jest kontakt z matką. Pyta ją o Meltem. Potem składa na policji skargę na kobietę. Synowie Kasima obserwują dom Emira. Chcą zmusić Gulperi do wycofania oskarżenia, które złożyła przeciwko ich ojcu. Narin szuka dowodów na miejscu zbrodni. Jest załamana, bo nie potrafi pomóc Kemalowi przed procesem.

Przysięga - streszczenie odcinka 672

Gulperi upiera się, że wycofa skargę, ale Emir nie chce jej na to pozwolić. W końcu zabiera ją do aresztu, do Kasima. Chce, żeby dziewczyna zobaczyła, że ten człowiek nie może jej już skrzywdzić. Narin jest zrozpaczona. Kemala czeka proces, a nie ma dowodów na jego korzyść. Boi się, że go skażą za zabójstwo, którego nie popełnił. Mert chce pomóc, ale Narin mu na to nie pozwala.

Przysięga - streszczenie odcinka 673

Yildiz wciąż donosi Meltem o wszystkim, co dzieje się w domu Kemala. Emir prosi Gulperi, by nie wycofywała złożonej skargi. Dziewczyna w ostatniej chwili zmienia zdanie. Kemal zostaje zaatakowany w areszcie. Narin asystuje przy operacji męża. Mert wpada na pomysł jak zdobyć nagranie z monitoringu lodziarni.

Sonda
Najlepszy turecki serial to...
DOM Z PAPIERU ZA KULISAMI, KOREAŃSKIE MASKI I SERIAL O BERLINIE | To Się Kręci #9
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE