Przysięga

i

Autor: materiały TVP Przysięga - streszczenia odcinków 630, 631, 632

Przysięga 630, 631, 632 streszczenie odcinków. Tulay podrzuca Gulperi silne leki nasenne

2022-05-03 11:35

Przysięga 630, 631, 632 streszczenie nowych odcinków. Tulay jest wściekła z powodu powrotu Gulperi i postanawia dowieść, że dziewczyna nie nadaje się do opieki nad Yigitem. Meltem spędza czas z Kemalem wykorzystując nieobecność Narin. Tulay szuka okazji, by zostać z Gulperi sam na sam. Przysięga odcinki 630-632 zostaną wyemitowane w dniach 4-6 maja 2022 w TVP1 o godzinie 16:05. W poniedziałek, 2 maja oraz we wtorek, 3 maja serial nie będzie wyemitowana. Przerwa spowodowana jest zmianami związanymi z weekendem majowym.

Przysięga odcinki 630, 631, 632 - co się wydarzy? Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira. Pomimo, że Reyhan bardzo ceni Hikmeta, odmawia, ponieważ nie chce wiązać się z kimś, kogo nie zna. Jednak sekret, który ukrywa Hikmet, zmusza dziewczynę do ślubu. Cavidan, matka Emira, ma wielkie plany wobec syna i nie zgadza się na jego ślub z prostą dziewczyną. Dokłada wszelkich starań, aby zakończyć małżeństwo. Również Kemala czekają wielkie zmiany. To odnoszący sukcesy prawnik, który samotnie wychowuje pięcioletnią córeczkę, Masal. Od kiedy trzy lata temu matka dziewczynki opuściła dom, Masal nigdy więcej się nie odezwała. Wtedy Kemal zamknął swoje serce przed wszystkimi kobietami. Do czasu, gdy w jego życiu pojawia się Leyla... Opisy odcinków 630-632 prezentujemy poniżej.

ZOBACZ TAKŻE: Ciekawostki z tureckich seriali. Tego mogliście nie wiedzieć!

MIŁOŚĆ w serialu [Wieczna miłość, Wymarzona miłość, Miłosne potyczki] | ESKA XD - Hotplota #42

Przysięga - odcinek 630

Tulay jest wściekła z powodu powrotu Gulperi i postanawia dowieść, że dziewczyna nie nadaje się do opieki nad Yigitem. Dlatego podrzuca jej silne leki nasenne i zastawia na nią pułapkę. A potem wmawia wszystkim, że Gulperi zabrała Yigita do lasu, choć jest chora. Meltem wykorzystuje nieobecność Narin, żeby zbliżyć się do Kemala.

ZOBACZ TAKŻE: Tureckie seriale, które podbiły serca Polaków

Przysięga - odcinek 631

Przestraszony Yigit wraca sam do domu. Meltem spędza czas z Kemalem wykorzystując nieobecność Narin. Tulay prosi brata o załatwienie broni, ale Ercan odmawia. Gulperi pomaga Yigitowi uwolnić się od lęku. Narin zmienia opatrunek niezadowolonej Meltem.

Sonda
Czy oglądasz tureckie seriale?

Przysięga - odcinek 632

Namik wykonuje kolejne zlecenie Meltem. Tulay szuka okazji, by zostać z Gulperi sam na sam. Ercan jest przerażony zachowaniem siostry. Yigit i Emir szykują dla Gulperi niespodziankę. Gulperi zanosi poczęstunek wujowi Hasanowi.