Przysięga 567, 568, 569 streszczenie. Umin zostaje aresztowany. Emir i Feride namawiają ofiary Umita, aby zeznawały przeciwko niemu w sądzie

2022-01-24 9:40 Leon Pietrzak
Przysięga odc. 543
Autor: Materiały TVP

Przysięga - co wydarzy się w odcinkach 24-26 stycznia? Umin zostanie aresztowany. Emir i Feride odwiedzą ofiary Umita i będa liczyć, że kobiety pojawią sie w sądzie, aby zeznawać przeciwko Umitowi. Taci będzie świętować urodziny Asli. Co jeszcze czeka widzów w odcinkach 567, 568, 569?

Przysięga to turecki serial obyczajowy, który szczególnie rozkochał w sobie polskich widzów. Produkcja opowiada miłosną historię współczesnego Kopciuszka, który niespodziewanie znajduje się w świecie biznesowych wyższych sfer. Przed fanami serialu kolejne odcinki numer 567, 568, 569, które pojawią się na antenie TVP1 w dniach 24-26 stycznia o godzinie 16:05. Co się wydarzy w nadchodzących epizodach? Poniżej przedstawiamy streszczenie odcinków.

Przysięga - odcinek 567

Umit wypuszcza jedynie Narin, na którą czeka Kemal i dalej znęca się nad Emirem i Feride, którym w końcu udaje się uwolnić z więzów i uciec w czasie jego nieobecności. Po drodze zatrzymują taksówkę, która okazuje się pułapką Umita.

Sonda
Co lubisz w serialu "Przysięga"?

Przysięga - odcinek 568

Emirowi udaje się rozbroić bombę. Ratuje Feride i siebie. Mimo to samochód eksploduje. Tymczasem Narin, dzięki swojemu niezwykłemu darowi sprowadza na miejsce policję. Umin zostaje aresztowany.

Przysięga - odcinek 569

Emir i Feride odwiedzają ofiary Umita i słuchają ich wspomnień. Feride liczy, że kobiety pojawią się w sądzie i będą zeznawać przeciwko Umitowi, ale wszystkie odmawiają. Zbliża się termin ostatniej rozprawy. Kemal reprezentuje Feride i oskarża Umita. Feride składa poruszające zeznanie. Narin jest przekonana, że Umit planuje zabójstwo Emira i Feride. Taci świętuje urodziny Asli.

Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga. GWIAZDY mają szczęście w MIŁOŚCI? | ESKA XD - Hotplota #32
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE