Przysięga

i

Autor: materiały TVP

Przysięga 539, 540, 541, 542, 543: Umit zrzuca Feride ze schodów. Emir chce ją zabrać do siebie. Umit oświadcza, że Feride jest z nim w ciąży

2021-12-09 11:57

Przysięga 539, 540, 541, 542, 543 streszczenia. Emir i Kemal opłakują Hikmeta. Emir wspomina ojca, a także to, jak się nim opiekował podczas choroby. Oya wyprowadza się z rezydencji. Vedat radzi Songul, by utrzymywała dobre relacje z rodziną Tarhunów. Przysięga odcinki 539-543 zostaną wyemitowane w dniach 13-17 grudnia 2021 w TVP1 o godzinie 16:05.

Przysięga 539, 540, 541, 542, 543 - co się wydarzy w nowych odcinkach? Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira. Pomimo, że Reyhan bardzo ceni Hikmeta, odmawia, ponieważ nie chce wiązać się z kimś, kogo nie zna. Jednak sekret, który ukrywa Hikmet, zmusza dziewczynę do ślubu. Cavidan, matka Emira, ma wielkie plany wobec syna i nie zgadza się na jego ślub z prostą dziewczyną. Dokłada wszelkich starań, aby zakończyć małżeństwo. Również Kemala czekają wielkie zmiany. To odnoszący sukcesy prawnik, który samotnie wychowuje pięcioletnią córeczkę, Masal. Od kiedy trzy lata temu matka dziewczynki opuściła dom, Masal nigdy więcej się nie odezwała. Wtedy Kemal zamknął swoje serce przed wszystkimi kobietami. Do czasu, gdy w jego życiu pojawia się Leyla... Opisy odcinków 539-543 prezentujemy poniżej.

TOP 5 SERIALI o Miłości [Kozacka miłość, Elif, Więzień miłości] | ESKA XD - Hotplota #37

Przysięga - odcinek 539

Emir i Kemal opłakują Hikmeta. Emir wspomina ojca, a także to, jak się nim opiekował podczas choroby. Przypomina sobie jego mądre rady. Kemal nie chce mówić Narin o śmierci brata. Boi się, że to zaszkodzi ciąży. Umit nie pozwala Feride wyjść na pogrzeb. Ale wie, że ona i tak pójdzie. Postanawia zastawić na nią pułapkę. Songul szuka dokumentów rozwodowych.

Przysięga - odcinek 540

Feride dociera do posiadłości i dołącza do żałobników. Emir widzi, że dzieje się z nią coś złego. Chce porozmawiać, ale Feride jest nieosiągalna. Dziewczyna podejrzewa, że Umit miał coś wspólnego ze śmiercią Hikmeta. Uważa, że jest za to odpowiedzialna i postanawia powstrzymać Umita przed krzywdzeniem innych. Narin sama się domyśla, że Hikmet nie żyje. Chce wspierać męża.

Przysięga - odcinek 541

Taci reperuje łańcuszek Asli. Songul informuje prawnika, że nie może znaleźć dokumentu, od którego zależy jej dalszy los. Emir wspomina ostatnią rozmowę z ojcem. Oya wyprowadza się z rezydencji. Vedat radzi Songul, by utrzymywała dobre relacje z rodziną Tarhunów. Umit każe Feride wrócić do pracy.

Sonda
Czy Emirowi uda się odzyskać Feride?

Przysięga - odcinek 542

Emir nie chce, by Feride wróciła do Umita. Songul udaje skruszoną i przeprasza Oyę za swoje zachowanie. Vedat przekazuje Songul sfałszowany testament. Narin umawia się z lekarką na wizytę kontrolną. Oya z Kemalem wspominają zmarłego brata.

Przysięga - odcinek 543

W obecności Emira, Kemala, Oyi, Songul oraz jej prawnika zostaje odczytany nowy testament Hikmeta, w którym połowę całego majątku przekazuje Emirowi, a drugą Songul. Feride zostaje zepchnięta przez wściekłego Umita ze schodów. Trafia do szpitala, twierdzi, że miała zawrót głowy, jednak Emir jej nie wierzy i chce ją zabrać do siebie. Wtedy Umit oświadcza, że Feride jest z nim w ciąży - stąd zawrót głowy.