Przysięga

i

Autor: materiały TVP

Przysięga 536, 537, 538: Cavidan, w napadzie szału, chce podciąć sobie gardło. Umit zasadza się z pistoletem na Emira

2021-12-08 11:10

Przysięga 536, 537, 538 streszczenia. Hikmet w tajemnicy przyznaje się Melike, że planuje rozwód z żoną. Lekarka informuje Narin o zagrożonej ciąży. Cavidan przypomina sobie, kim jest Hikmet i to, że miał atak serca. Sehriye ma dla Taciego następną kandydatkę. Przysięga odcinki 536-538 zostaną wyemitowane w dniach 8-10 grudnia 2021 w TVP1 o godzinie 16:05.

Przysięga 536, 537, 538 - co się wydarzy w nowych odcinkach? Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira. Pomimo, że Reyhan bardzo ceni Hikmeta, odmawia, ponieważ nie chce wiązać się z kimś, kogo nie zna. Jednak sekret, który ukrywa Hikmet, zmusza dziewczynę do ślubu. Cavidan, matka Emira, ma wielkie plany wobec syna i nie zgadza się na jego ślub z prostą dziewczyną. Dokłada wszelkich starań, aby zakończyć małżeństwo. Również Kemala czekają wielkie zmiany. To odnoszący sukcesy prawnik, który samotnie wychowuje pięcioletnią córeczkę, Masal. Od kiedy trzy lata temu matka dziewczynki opuściła dom, Masal nigdy więcej się nie odezwała. Wtedy Kemal zamknął swoje serce przed wszystkimi kobietami. Do czasu, gdy w jego życiu pojawia się Leyla... Opisy odcinków 536-538 prezentujemy poniżej.

TOP 5 SERIALI o Miłości [Kozacka miłość, Elif, Więzień miłości] | ESKA XD - Hotplota #37

Przysięga - odcinek 536

Hikmet w tajemnicy przyznaje się Melike, że planuje rozwód z żoną. Lekarka informuje Narin o zagrożonej ciąży. Cavidan, w napadzie szału, chce podciąć sobie gardło. Narin czuje pierwsze ruchy dziecka. Hikmet tłumaczy Songul warunki rozstania. Feride, na prośbę Melike, jedzie do rezydencji zająć się dzieckiem. 

Przysięga - odcinek 537

Rodzina z radością zaspokaja wszelkie kaprysy ciężarnej Narin. Cavidan przypomina sobie, kim jest Hikmet i to, że miał atak serca. Błaga Emira, by zawiózł ją do niego do szpitala. Umit najpierw zasadza się z pistoletem na Emira, lecz nie udaje mu się do niego strzelić, a potem w szpitalu na Hikmeta. Sehriye ma dla Taciego następną kandydatkę. 

Sonda
Czy Emirowi uda się odzyskać Feride?

Przysięga - odcinek 538

Umit zabija w szpitalu Hikmeta, wywołując u niego powtórny atak serca. Hikmet umiera na chwilę przed przyjazdem Cavidan, Emira i Feride. Cavidan błaga o przebaczenie nieżyjącego już męża. Taci czyha przed domem i widzi pielęgniarkę, która przyniosła leki dla Narin. Bierze ją za dziewczynę, która, jak uważa, stręczy dla niego Sehriye.