Przysięga 530, 531, 532: Hikmet zmusza Songul do podpisania papierów rozwodowych. Kobieta poprzysięga zemstę

2021-11-30 15:26 kg
Przysięga
Autor: materiały TVP

Przysięga 530, 531, 532 streszczenia. Emir przeszukuje dom Umita i Feride i znajduje w nim charakterystyczną spinkę do włosów Gizem. Emir nadal podejrzewa jednak Umita o zabójstwo Gizem i znęcanie się nad Feride. Przysięga odcinki 530-532 zostaną wyemitowane w dniach 30 listopada - 2 grudnia 2021 w TVP1 o godzinie 16:05.

Przysięga 530, 531, 532 - co się wydarzy w nowych odcinkach? Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira. Pomimo, że Reyhan bardzo ceni Hikmeta, odmawia, ponieważ nie chce wiązać się z kimś, kogo nie zna. Jednak sekret, który ukrywa Hikmet, zmusza dziewczynę do ślubu. Cavidan, matka Emira, ma wielkie plany wobec syna i nie zgadza się na jego ślub z prostą dziewczyną. Dokłada wszelkich starań, aby zakończyć małżeństwo. Również Kemala czekają wielkie zmiany. To odnoszący sukcesy prawnik, który samotnie wychowuje pięcioletnią córeczkę, Masal. Od kiedy trzy lata temu matka dziewczynki opuściła dom, Masal nigdy więcej się nie odezwała. Wtedy Kemal zamknął swoje serce przed wszystkimi kobietami. Do czasu, gdy w jego życiu pojawia się Leyla... Opisy odcinków 530-532 prezentujemy poniżej.

Elif VS Zapukaj do moich drzwi [POJEDYNEK SERIALI] | ESKA XD - Hotplota #36

Przysięga - odcinek 530

Emir zjawia się wieczorem w domu Kemala i prosi go o pomoc. Narin zaprasza Feride i Umita na kolację. Sehriye jest zauroczona mężem Feride. Incydent w kuchni pomaga Umitowi zaskarbić sobie względy nowych znajomych. Emir odkrywa, że Gizem nie jest pierwszą pacjentką Umita, która popełniła samobójstwo.

Przysięga - odcinek 531

Emir przeszukuje dom Umita i Feride i znajduje w nim charakterystyczną spinkę do włosów Gizem. Tymczasem Umit obserwuje go na swoim smartfonie, ponieważ w domu zainstalowane są kamery. Kemal zbada materiał genetyczny znajdujący się na spince. Umit kupuje taką samą Feride.

Sonda
Czy Emirowi uda się odzyskać Feride?

Przysięga - odcinek 532

Kemal zdobywa karty szpitalne Gizem i orzeczenie lekarza sądowego w sprawie jej śmierci. Wszystko wskazuje na to, że popełniła samobójstwo. Emir nadal podejrzewa jednak Umita o jej zabójstwo i znęcanie się nad Feride. Hikmet zmusza Songul do podpisania papierów rozwodowych, a ona poprzysięga zemstę jemu i całej rodzinie Tarhun.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE