Przysięga 529, 530, 531, 532, 533: Emir odkrywa, że Gizem nie była pierwszą pacjentką Umita, która popełniła samobójstwo. Umit grozi Feride, że zabije Emira

2021-11-25 15:18 kg
Przysięga
Autor: materiały TVP

Przysięga 529, 530, 531, 532, 533 streszczenia. Cavidan ma halucynacje po przedawkowaniu leku. Umit dowiaduje się, że Emir sprawdza jego przeszłość. Emir przeszukuje dom Umita i Feride i znajduje w nim charakterystyczną spinkę do włosów Gizem. Przysięga odcinki 529-533 zostaną wyemitowane w dniach 29 listopada - 3 grudnia 2021 w TVP1 o godzinie 16:05.

Przysięga 529, 530, 531, 532, 533 - co się wydarzy w nowych odcinkach? Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira. Pomimo, że Reyhan bardzo ceni Hikmeta, odmawia, ponieważ nie chce wiązać się z kimś, kogo nie zna. Jednak sekret, który ukrywa Hikmet, zmusza dziewczynę do ślubu. Cavidan, matka Emira, ma wielkie plany wobec syna i nie zgadza się na jego ślub z prostą dziewczyną. Dokłada wszelkich starań, aby zakończyć małżeństwo. Również Kemala czekają wielkie zmiany. To odnoszący sukcesy prawnik, który samotnie wychowuje pięcioletnią córeczkę, Masal. Od kiedy trzy lata temu matka dziewczynki opuściła dom, Masal nigdy więcej się nie odezwała. Wtedy Kemal zamknął swoje serce przed wszystkimi kobietami. Do czasu, gdy w jego życiu pojawia się Leyla... Opisy odcinków 529-533 prezentujemy poniżej.

Elif VS Zapukaj do moich drzwi [POJEDYNEK SERIALI] | ESKA XD - Hotplota #36

Przysięga - odcinek 529

Na leśnej drodze Kemal uczy Narin prowadzić samochód. Sehriye szuka idealnej dziewczyny dla Taci’ego. Ozlem zjawia się w rezydencji i przeprasza Emira za swoje zachowanie. Cavidan ma halucynacje po przedawkowaniu leku. Umit dowiaduje się, że Emir sprawdza jego przeszłość.

Przysięga - odcinek 530

Emir zjawia się wieczorem w domu Kemala i prosi go o pomoc. Narin zaprasza Feride i Umita na kolację. Sehriye jest zauroczona mężem Feride. Incydent w kuchni pomaga Umitowi zaskarbić sobie względy nowych znajomych. Emir odkrywa, że Gizem nie jest pierwszą pacjentką Umita, która popełniła samobójstwo.

Przysięga - odcinek 531

Emir przeszukuje dom Umita i Feride i znajduje w nim charakterystyczną spinkę do włosów Gizem. Tymczasem Umit obserwuje go na swoim smartfonie, ponieważ w domu zainstalowane są kamery. Kemal zbada materiał genetyczny znajdujący się na spince. Umit kupuje taką samą Feride.

Sonda
Czy Emirowi uda się odzyskać Feride?

Przysięga - odcinek 532

Kemal zdobywa karty szpitalne Gizem i orzeczenie lekarza sądowego w sprawie jej śmierci. Wszystko wskazuje na to, że popełniła samobójstwo. Emir nadal podejrzewa jednak Umita o jej zabójstwo i znęcanie się nad Feride. Hikmet zmusza Songul do podpisania papierów rozwodowych, a ona poprzysięga zemstę jemu i całej rodzinie Tarhun.

Przysięga - odcinek 533

Narin źle się czuje i trafia do szpitala, gdzie przechodzi badania. Lekarz ma postawić diagnozę, kiedy dostanie wyniki badań. Kemal i Narin nie wiedzą, że Hikmet jest w szpitalu po zawale. Oya i Emir rozpaczają, a Songul boi się, że Hikmet się obudzi i powie o niej prawdę. Umit grozi Feride, że zabije Emira. Dziewczyna jest przerażona. Nie wie, że Umit w całym domu umieścił kamery. Kemal nie chce, żeby Narin martwiła się o Hikmeta i nic jej nie mówi o chorobie brata.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE