Przysięga 524, 525, 526: Kumru zjawia się na spotkaniu z Narin, przyznaje jej się do winy i zostaje aresztowana

2021-11-22 11:10 kg
Przysięga
Autor: materiały TVP

Przysięga 524, 525, 526 streszczenia. Feride znajduje w piwnicy uwięzioną dziewczynę. Gizem opowiada jej przerażającą historię. Policja przeszukuje dom Feride i Umita i oczywiście nie znajduje Gizem. Przysięga odcinki 524-526 zostaną wyemitowane w dniach 22-24 listopada 2021 w TVP1 o godzinie 16:05.

Przysięga 524, 525, 526 - co się wydarzy w nowych odcinkach? Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira. Pomimo, że Reyhan bardzo ceni Hikmeta, odmawia, ponieważ nie chce wiązać się z kimś, kogo nie zna. Jednak sekret, który ukrywa Hikmet, zmusza dziewczynę do ślubu. Cavidan, matka Emira, ma wielkie plany wobec syna i nie zgadza się na jego ślub z prostą dziewczyną. Dokłada wszelkich starań, aby zakończyć małżeństwo. Również Kemala czekają wielkie zmiany. To odnoszący sukcesy prawnik, który samotnie wychowuje pięcioletnią córeczkę, Masal. Od kiedy trzy lata temu matka dziewczynki opuściła dom, Masal nigdy więcej się nie odezwała. Wtedy Kemal zamknął swoje serce przed wszystkimi kobietami. Do czasu, gdy w jego życiu pojawia się Leyla... Opisy odcinków 524-526 prezentujemy poniżej.

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Przysięga - odcinek 524

Feride znajduje w piwnicy uwięzioną dziewczynę. Gizem opowiada jej przerażającą historię. Dzięki pomocy Sehriye udaje się naładować znaleziony telefon. Narin po raz pierwszy słyszy bicie serca swojego dziecka. Matka odbiera Kumru ze szpitala psychiatrycznego. Feride prosi Umita o rozwód.

Przysięga - odcinek 525

Policja przeszukuje dom Feride i Umita i oczywiście nie znajduje Gizem. Narin domyśla się, że za wszystko jest odpowiedzialna Kumru. Kontaktuje się z nią za pomocą telefonu Ilyasa i wzywa na spotkanie na miejscu zbrodni. Feride usiłuje skontaktować się z Emirem. Emir ma przyjść do nich na kolację. 

Sonda
Feride powróci do Emira?

Przysięga - odcinek 526

Hikmet Tarhun odwiedza Talaza w więzieniu i podsuwa mu czek, w zamian za wyznanie, co go łączy z Songul. Kumru zjawia się na spotkaniu z Narin, przyznaje jej się do winy i zostaje aresztowana przez podsłuchującą rozmowę policję. Kumru wraca do rodziny. Po wizycie u Feride i Umita, Emir dowiaduje się, że Gizem popełniła samobójstwo. Podejrzewa, że coś jest u nich nie w porządku.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE