Przysięga 486, 487, 488, 489, 490: Narin i Kemal biorą ślub. Emir martwi się, że Feride zrobi sobie krzywdę

2021-09-23 13:42 kg
Przysięga
Autor: materiały TVP

Przysięga 486, 487, 488, 489, 490 streszczenia. Kemal musi oficjalnie poprosić o rękę Narin. Mężczyzna długo czeka na odpowiedź matki Narin. Ma obawy, że nie otrzyma zgody na ślub z ukochaną. Kumru dowiaduje się od matki o ślubie siostry. Kobieta dostaje zgodę ordynatora i wychodzi ze szpitala. Przysięga odcinki 486-490 zostaną wyemitowane w dniach 27 września - 1 października 2021 w TVP1 o godzinie 16:05.

Przysięga 486, 487, 488, 489, 490 - co się wydarzy w nowych odcinkach? Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira. Pomimo, że Reyhan bardzo ceni Hikmeta, odmawia, ponieważ nie chce wiązać się z kimś, kogo nie zna. Jednak sekret, który ukrywa Hikmet, zmusza dziewczynę do ślubu. Cavidan, matka Emira, ma wielkie plany wobec syna i nie zgadza się na jego ślub z prostą dziewczyną. Dokłada wszelkich starań, aby zakończyć małżeństwo. Również Kemala czekają wielkie zmiany. To odnoszący sukcesy prawnik, który samotnie wychowuje pięcioletnią córeczkę, Masal. Od kiedy trzy lata temu matka dziewczynki opuściła dom, Masal nigdy więcej się nie odezwała. Wtedy Kemal zamknął swoje serce przed wszystkimi kobietami. Do czasu, gdy w jego życiu pojawia się Leyla... Opisy odcinków 486-490 prezentujemy poniżej.

Promyk nadziei / Elif / Kozacka miłość. Gwiazdy seriali PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #30

Przysięga - odcinek 486

Wszyscy są zaproszeni do Narin i jej matki. Kemal musi oficjalnie poprosić o rękę Narin. Feride nie jedzie, bo Yigit źle się czuje. Dziewczyna martwi się o niego. Emir również postanowił z nimi zostać. Szybko wychodzi na jaw, co jest dziecku. Za to Kemal długo czeka na odpowiedź matki Narin. Ma obawy, że nie będzie zgody na ślub. Feride zwierza się Narin ze swoich prawdziwych uczuć.

Przysięga - odcinek 487

Emir jest pod wrażeniem zwierzeń Feride. Kemal szuka pretekstu, by spędzić więcej czasu z ukochaną. Narin prosi Feride, by została jej świadkową. Cavidan przychodzi do rezydencji, żeby rozmówić się z Songul. Munevver daje córce wyjątkowy prezent. Kumru dowiaduje się od matki o ślubie siostry. 

Przysięga - odcinek 488

Kumru dostaje zgodę ordynatora i wychodzi ze szpitala. Songul boi się zemsty Cavidan i prosi Talaza o pomoc. Rozpoczyna się noc henny. Wśród gości pojawia się Kumru z prezentem dla siostry. Kemal doradza Emirowi, jak załagodzić sytuację z Feride. 

Przysięga - odcinek 489

Wreszcie Narin i Kemal biorą ślub. Uroczystość jest piękna, wszyscy są obecni i cieszą się ze szczęścia młodej pary. Feride cierpi, wracają wspomnienia z jej ślubu. Zwierza się Melike, że nigdy nie zapomni tego, co wtedy przeżyła. Kumru nie chce się pogodzić z tym, że Narin i Kemal są szczęśliwym małżeństwem i znów coś knuje. Kemal szykuje śniadanie dla Narin. W tym czasie posłaniec przynosi list. 

Przysięga - odcinek 490

Feride i Emir wreszcie mówią o swoich zranionych uczuciach. Kemal chce zabrać Narin i Masal na zaplanowaną wycieczkę niespodziankę. Narin otwiera list, który przyszedł. Wszyscy są zaskoczeni i zdruzgotani informacją w nim zawartą. Feride postanawia zamknąć rozdział związany ze ślubem z Emirem. Zabiera suknię i idzie nad morze. Emir za nią jedzie. Martwi się, że dziewczyna zrobi coś głupiego z rozpaczy. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE