Przysięga 481, 482, 483, 484, 485: Cevahir zostawia Feride z Yigitem w pokoju, w którym jest bomba. Emir ma patrzeć na ich śmierć

2021-09-16 11:14 kg
Przysięga
Autor: materiały TVP

Przysięga 481, 482, 483, 484, 485 streszczenia. Cevihar porywa Yigita i ściąga do siebie Emira. Postanawia się na nim zemścić za śmierć Timura. Munevver zapewnia Narin, że Kumru zaczęła przyjmować leki. Kemal czyta SMS - y w telefonie Narin. Urażona Songul, za namową Hikmeta, wraca do domu. Przysięga odcinki 481-485 zostaną wyemitowane w dniach 20-24 września 2021 w TVP1 o godzinie 16:05.

Przysięga 481, 482, 483, 484, 485 - co się wydarzy w nowych odcinkach? Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira. Pomimo, że Reyhan bardzo ceni Hikmeta, odmawia, ponieważ nie chce wiązać się z kimś, kogo nie zna. Jednak sekret, który ukrywa Hikmet, zmusza dziewczynę do ślubu. Cavidan, matka Emira, ma wielkie plany wobec syna i nie zgadza się na jego ślub z prostą dziewczyną. Dokłada wszelkich starań, aby zakończyć małżeństwo. Również Kemala czekają wielkie zmiany. To odnoszący sukcesy prawnik, który samotnie wychowuje pięcioletnią córeczkę, Masal. Od kiedy trzy lata temu matka dziewczynki opuściła dom, Masal nigdy więcej się nie odezwała. Wtedy Kemal zamknął swoje serce przed wszystkimi kobietami. Do czasu, gdy w jego życiu pojawia się Leyla... Opisy odcinków 481-485 prezentujemy poniżej.

Promyk nadziei / Elif / Kozacka miłość. Gwiazdy seriali PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #30

Przysięga - odcinek 481

Cevihar porywa Yigita i ściąga do siebie Emira. Postanawia się na nim zemścić za śmierć Timura. Feride ma złe przeczucia co do nowej opiekunki Yigita. Jedzie do posiadłości i widzi, jak wywożą Emira. Śledzi porywaczy taksówką. Kemal jest niezadowolony z wizyty ordynatora Sadriego. Uważa, że przełożony nie powinien przychodzić do swojej podwładnej do domu. Koledzy z pracy Narin organizują na jej cześć kolację. Ale Kemal nie jest zaproszony. Cevahir szykuje dla Emira okropną niespodziankę.

Przysięga - odcinek 482

Kemal czeka na Narin pod restauracją cały wieczór. Na ulicy dochodzi do konfrontacji z doktorem Sadrim. Narin jest o to zła i twierdzi, że Kemal jest zazdrosny. Cevahir i jego ludzie zostawiają związaną Feride z Yigitem w pokoju, w którym jest bomba. Emir ma patrzeć na ich śmierć z daleka. Udaje mu się uwolnić i odebrać dziecko, ale Feride nie może się wydostać z pomieszczenia, w którym jest bomba.

Przysięga - odcinek 483

Mimo gorączki, Yigit szybko dochodzi do siebie. Kemal i Narin spotykają się przy łóżku Masal. Munevver zapewnia Narin, że Kumru zaczęła przyjmować leki. Spakowana Songul czeka w domu na rozwój sytuacji. Kemal czyta SMS - y w telefonie Narin. Emir prosi Feride, żeby została w rezydencji.

Przysięga - odcinek 484

Urażona Songul, za namową Hikmeta, wraca do domu. Narin i Kemal informują rodzinę o ślubnych planach. Feride, mimo szczerej rozmowy z Emirem, nie potrafi mu wybaczyć. Narin dostaje od matki wyjątkowy prezent. Emir, w obecności rodziny, żąda od Oyi, żeby przeprosiła Feride.

Przysięga - odcinek 485

Oya i Melike szykują przyjęcie urodzinowe dla Feride w tajemnicy przed nią. Songul jest wściekła i postanawia pokrzyżować im plany. Feride odwiedza grób matki. Wypłakuje tam swoje smutki. Podstęp Songul się udaje i Feride czuje się zraniona. Ucieka z własnego przyjęcia urodzinowego. Kemal i Narin mieszkają przed ślubem oddzielnie. Szykują się do zaręczyn.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE