Elif streszczenie odcinków 1052, 1053, 1054, 1055, 1056: Jülide i Şafak stają na ślubnym kobiercu. Alev uprowadza Emirhana. Stan Macide bardzo się pogarsza

2021-09-22 14:16 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Elif odcinki 1052, 1053, 1054, 1055, 1056 streszczenia. Turecki serial można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. Emisja epizodów 1052-1056 odbędzie się w dniach 20 - 24 września. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Elif odcinki 1052, 1053, 1054, 1055, 1056. Melek pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie, najstarszym synu swoich pracodawców. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą. Melek odeszła pozostawiając ukochanego w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu także o dziecku. Kiedy rodzi się mała Elif, jej nieznany ojciec żeni się z inną kobietą. Po latach para w końcu się odnajduje, ale nie dane jest im wspólne, szczęśliwe życie. Jak potoczą się losy ich córki? Streszczenia odcinków 1052-1056 prezentujemy poniżej.

Promyk nadziei / Elif / Kozacka miłość. Gwiazdy seriali PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #30

Elif - odcinek 1052

Kiymet nie podoba się zainteresowanie, jakim Mahir darzy Melek. Postanawia zemścić się na niej za próbę zniszczenia jej planu. Mahir czuje się winny, że wystawił Melek na pastwę matki. Şafakjest zaskoczony faktem, że Jülide przyjęła do siebie Alev. Obawia się, że dziewczyna może znów coś knuć. Şafak i Jülide rozpoczynają przygotowania do ślubu. Leman, nie chcąc tracić syna, nalega, żeby zamieszkali wszyscy razem. Melek zaniepokojona stanem Macide próbuje namówić ją na wizytę u lekarza, jednak Kiymet przekonuje siostrę, żeby tego nie robiła. Melek widzi we śnie Jülide, zaniepokojona losem przyjaciółki postanawia ją odwiedzić i przy okazji dowiaduje się o zbliżającym się ślubie.

Elif - odcinek 1053

Nastaje dzień ślubu Jülide i Şafaka, oboje są bardzo szczęśliwi i podekscytowani. Jülide, chociaż bardzo pragnęłaby włożyć suknię ślubną, rezygnuje z tego pomysłu, obawiając się opinii ludzi. Şafak jednak robi ukochanej niespodziankę, przywożąc jej piękną suknię. Alev oświadcza Jülide, że wraca w rodzinne strony. Przed ślubem Jülide próbuje pojednać się z Leman, która jest wzruszona postawą przyszłej synowej, jednak nie daje tego po sobie poznać. Tymczasem Alev uprowadza Emirhana. Na chwilę przed ceremonią Jülide zauważa nieobecność syna. Şafak oraz Tufan są przekonani, że sprawczynią porwania jest Alev i ruszają na poszukiwania. Jednak to Elif zauważa Alev, wchodzącą do jakiegoś pomieszczenia i alarmuje Melek. Akin zbiera się na odwagę i w końcu wyznaje Birce swoje uczucia.

Elif - odcinek 1054

Melek odnajduje Alev i Emirhana. Razem z Elif odprowadzają chłopca do Jülide. Jülide i Şafak wreszcie mogą się pobrać. Asli budzi się bardzo przeziębiona. Prosi Hümeyrę o dzień wolny. Tymczasem Birce ma mętlik w głowie po tym, jak Akin wyznał jej miłość. Dziewczyna, choć świadoma swoich uczuć, boi się zaufać przystojnemu amantowi. Kerem bardzo przejmuje się chorobą Asli. Tymczasem Hümeyra obwieszcza bratu, że Asli ponownie będzie wyłącznie jego asystentką. Akin dowiaduje się, że został zakwalifikowany na warsztaty projektowania akcesoriów we Włoszech. Chłopak ma mieszane uczucia. Wie, że wyjazd oznacza rozłąkę z Birce. Dziewczyna jednak robi wszystko, by uniknąć rozmowy z Akinem. Jülide i Şafak wyjeżdżają w krótką podróż poślubną. Emirhan zostaje z Leman. Wcześniej jednak, podczas pożegnania nazywa Şafaka tatą, czym bardzo wzrusza nowożeńców.

Elif - odcinek 1055

Kerem odwiedza chorą Asli. Wcześniej jednak kupuje zioła na przeziębienie i produkty na rozgrzewającą zupę. Dziewczyna jest zaskoczona i szczęśliwa. Troska Kerema robi na niej wrażenie. Tufan nie może pogodzić się z faktem, że Emirhan traktuje Şafaka jak ojca. Szantażuje Leman, że jeśli nie odda mu sklepu, powie o wszystkim Jülide i Şafakowi. Kobieta oferuje mu pieniądze i złoto, jednak ten jest nieugięty. Aby przyprzeć Leman do muru, próbuje podpalić sklep. Stan Macide bardzo się pogarsza. Kobieta ma omamy słuchowe i wzrokowe. Już prawie nie opuszcza swojej sypialni.

Elif - odcinek 1056

Tufan dowiaduje się, w którym hotelu zatrzymali się nowożeńcy. Szantażuje Leman, że pojedzie do nich i powie im o knowaniach Leman. Kobieta nie ma wyjścia. Przepisuje sklep na Tufana. Melek robi wszystko, by namówić Macide na rozmowę z Keremem i Humeyrą. Birce jest świadkiem beztroskiej rozmowy Akina i koleżanek z pracy. Dziewczyna jest przekonana, że uczucia Akina do niej są przelotne. Melek nie mogąc dłużej pozwolić na to, by Macide ukrywała przed dziećmi chorobę, jedzie do holdingu, by wyznać Keremowi i Humeyrze prawdę o stanie zdrowia ich matki. Okazuje się jednak, że oboje są na spotkaniu. W firmie natyka się na Mahira, któremu zwierza się ze swoich planów. Robi wszystko, by odwieść Melek od wyjawienia prawdy.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE