Przysięga

i

Autor: materiały TVP

Przysięga 397, 398, 399, 400, 401: Ślub Narin i Kemala zostaje odwołany. Matka Narin chce oddać córce swoje oczy. Trafia do nielegalnej kliniki

2021-04-23 10:23

Przysięga 397, 398, 399, 400, 401 streszczenia. Oya zastanawia się, dlaczego Emir i Feride zniknęli na całą noc razem. Podejrzewa ich o romans. Narin jest załamana swoim stanem i rezygnuje ze ślubu. Oya pożycza Feride sukienkę Reyhan. Robi to celowo, żeby ją skłócić z Emirem. Przysięga odcinki 397-401 zostaną wyemitowane w dniach 26-30 kwietnia w TVP1 o godzinie 16:05.

Przysięga 397, 398, 399, 400, 401 - co się wydarzy w nowych odcinkach? Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira. Pomimo, że Reyhan bardzo ceni Hikmeta, odmawia, ponieważ nie chce wiązać się z kimś, kogo nie zna. Jednak sekret, który ukrywa Hikmet, zmusza dziewczynę do ślubu. Cavidan, matka Emira, ma wielkie plany wobec syna i nie zgadza się na jego ślub z prostą dziewczyną. Dokłada wszelkich starań, aby zakończyć małżeństwo. Również Kemala czekają wielkie zmiany. To odnoszący sukcesy prawnik, który samotnie wychowuje pięcioletnią córeczkę, Masal. Od kiedy trzy lata temu matka dziewczynki opuściła dom, Masal nigdy więcej się nie odezwała. Wtedy Kemal zamknął swoje serce przed wszystkimi kobietami. Do czasu, gdy w jego życiu pojawia się Leyla... Opisy odcinków 397-401 prezentujemy poniżej.

Cała prawda o serialu Elif | ESKA XD - Hotplota #19

Przysięga - odcinek 397

Wszyscy szykują się na ślub Narin i Kemala. Oya zastanawia się, dlaczego Emir i Feride zniknęli na całą noc razem. Podejrzewa ich o romans. Emir nie chce niczego wyjaśniać. Narin jest załamana swoim stanem i rezygnuje ze ślubu. Kemal tłumaczy wszystkim, że ślub jest tylko przełożony. Hikmet nazywa Feride członkiem rodziny, co nie podoba się Oyi. Hikmet chce ochrzcić wnuka i prosi Emira, żeby nadał synowi imię. 

Przysięga - odcinek 398

Kumru chce zdobyć zaufanie Kemala i udaje dobrą siostrę. Nadają imię synowi Emira. Oya pożycza Feride sukienkę Reyhan. Robi to celowo, żeby ją skłócić z Emirem. Narin i Kemal przyjeżdżają na chrzciny do domu Hikmeta. Emir zjawia się na koniec i widzi Feride w sukience Reyhan, dlatego wpada w szał. Matka Narin chce oddać córce swoje oczy. Trafia do nielegalnej kliniki. 

Przysięga - odcinek 399

Oya tłumaczy Feride, dlaczego ją upokorzyła. U Tarhunów zjawia się Songul. Kemal pojawia się w domu z gośćmi. Hikmet ma pretensje do siostry o to, jak potraktowała opiekunkę dziecka. Songul udaje kontuzję i zostaje na noc w rezydencji. Goście chwalą zupę przygotowaną przez Narin. 

Przysięga - odcinek 400

Emir ma gorączkę z powodu zakażenia rany. Ivan jest pod wrażeniem spostrzeżeń Narin. Munevver decyduje się na operację. Songul udaje się zwabić Feride do pokoju Emira. Kemal wspiera ukochaną i dodaje jej otuchy. Kumru postanawia doprowadzić siostrę do obłędu. Feride czuwa przy Emirze przez całą noc, ale rano nie słyszy słów wdzięczności. 

Przysięga - odcinek 401

Narin jest przerażona, bo wciąż słyszy piosenkę, którą w dzieciństwie śpiewała jej matka. Nie wie, że to Kumru próbuje ją doprowadzić do szaleństwa. Feride jedzie do rodzinnego miasteczka, żeby pokazać kupcowi dom. Emir postanawia ją tam zawieźć, bo się o nią martwi. Feride cierpi na chorobę lokomocyjną i ciężko znosi podróż samochodem. Matka Narin umawia się na zabieg usunięcia oczu, ale wciąż nie mówi o tym córce.