Promyk nadziei streszczenie odcinków 25, 26, 27, 28, 29. Selma uważa, że Neslihan jest matką Bahar. Halil zarzuca Neslihan, że coś ją łączy z Kadirem

2021-04-22 12:55 kg
Promyk nadziei
Autor: materiały prasowe TVP

Promyk nadziei odc. 25, 26, 27, 28, 29 streszczenie - co się wydarzy w nowym tureckim serialu? Premierowe epizody zostaną wyemitowane w dniach 26-30 kwietnia w TVP 2 o godzinie 17:10. Produkcję będzie można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl

Promyk nadziei odc. 25, 26, 27, 28, 29 streszczenie. Serial opowiada historię rodziny, która została rozdarta na kawałki. Kilka lat temu Omer został oskarżony o kradzież i trafił do więzienia. Jego żona Ipek ze względu na duży stres, zaczęła przedwcześnie rodzić. Niestety po porodzie straciła dziecko... Ipek nie wie o tym, że Omer jest niewinny, a jej chciwy kuzyn Halil oraz jego żona Neslihan zastawili pułapkę na jej ukochanego, przez co trafił on do więzienia. Okazuje się, że Neslihan chciała zerwać więź łączącą Ipek i Omera, dlatego oddała Kadirowi nowonarodzone dziecko Omera i Ipek na pewną śmierć. Kadir oraz jego żona Selma nie mieli serca, by pozbyć się dziecka, dlatego postanowili wychować córkę Ipek, Bahar, jak własne dziecko. Kiedy 11 lat później Omer wychodzi z więzienia, planuje zemstę na Ipek oraz na jej rodzinie.

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Promyk nadziei - odcinek 25

Neslihan przekonuje Selmę, że Bahar potrzebuje pomocy lekarza. Suhejla zaskakuje bliskich uczestnicząc w domowej kolacji. Omer odwiedza matkę, lecz nie chce się spotkać z ojcem. Z daleka obserwuje też siostrę. 

Promyk nadziei - odcinek 26

Peri dostaje rolę w uczelnianym klubie dramatycznym. Halil coś podejrzewa. Wypytuje żonę i Ahmeta, skąd znają ojca Bahar. W hotelu Omera ginie koperta z pieniędzmi dla robotników. Ochroniarz znajduje ją w torebce Ipek.

Promyk nadziei - odcinek 27

Suhejla kłamstwem ratuje Ipek przed problemami w domu. Ahmet zawozi Selmę i Bahar do więzienia na spotkanie z Kadirem. Selin opowiada o przystojnym scenicznym partnerze Peri. Ozan staje się zazdrosny.

Promyk nadziei - odcinek 28

Suhejla proponuje Ipek, by zostawiła pracę u Omera i działała razem z nią. Ozan pozbywa się konkurencji w klubie dramatycznym. Halil jest przekonany, że Neslihan coś przed nim ukrywa. Selma uważa, że Neslihan jest matką Bahar.

Promyk nadziei - odcinek 29

Halil zarzuca Neslihan, że coś ją łączy z Kadirem. Ozan uczy się roli i zagra w sztuce razem z Peri. Omer nie zgadza się, by Ipek pracowała jednocześnie dla niego i dla Suhejli. Suhejla popiera się na rozmowę z nim. 

NAJNOWSZE