Przysięga 366, 367, 368, 369, 370: Reyhan umiera. Emir cierpi i nie chce znać syna, bo przypomina mu o śmierci ukochanej

2021-03-08 9:43 kg
Przysięga
Autor: materiały TVP

Przysięga 366, 367, 368, 369, 370 streszczenia. Narin wydzwania do wszystkich znajomych lekarzy w kraju i za granicą, żeby znaleźć sposób na ratowanie Reyhan. Cavidan trafia do więzienia. Jest załamana i nie chce żyć. Przysięga odcinki 366-370 zostaną wyemitowane w dniach 8-12 marca w TVP1 o godzinie 16:05.

Przysięga 366, 367, 368, 369, 370 - co się wydarzy w nowych odcinkach? Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira. Pomimo, że Reyhan bardzo ceni Hikmeta, odmawia, ponieważ nie chce wiązać się z kimś, kogo nie zna. Jednak sekret, który ukrywa Hikmet, zmusza dziewczynę do ślubu. Cavidan, matka Emira, ma wielkie plany wobec syna i nie zgadza się na jego ślub z prostą dziewczyną. Dokłada wszelkich starań, aby zakończyć małżeństwo. Również Kemala czekają wielkie zmiany. To odnoszący sukcesy prawnik, który samotnie wychowuje pięcioletnią córeczkę, Masal. Od kiedy trzy lata temu matka dziewczynki opuściła dom, Masal nigdy więcej się nie odezwała. Wtedy Kemal zamknął swoje serce przed wszystkimi kobietami. Do czasu, gdy w jego życiu pojawia się Leyla... Opisy odcinków 366-370 prezentujemy poniżej.

Wiosna 2021 - seriale, które musisz obejrzeć

Przysięga - odcinek 366

Narin wydzwania do wszystkich znajomych lekarzy w kraju i za granicą, żeby znaleźć sposób na ratowanie Reyhan. Szuka też kobiety, która przeżyła taki poród. To samo robią Reyhan i Emir. Udaje im się znaleźć taką osobę i jadą do niej. Na miejscu jednak czeka ich rozczarowanie. Dopiero Narin znajduje w szpitalu młodą kobietę, która ma urodzić za kilka dni. Spotykają się z nią. Wszyscy są przerażeni jej stanem. 

Przysięga - odcinek 367

Emir obiecuje Nuray pomoc w odnalezieniu męża. Hizir nie może zrozumieć decyzji Reyhan. Narin wierzy, że uda jej się uratować przyjaciółkę. Cemre zakrada się do rezydencji Tarhunów i podrzuca Cavidan swoje leki. Kemal próbuje uspokoić zdenerwowaną Narin. Melike jest zaskoczona dziwnym zachowaniem Cavidan. Ahmet nie chce słuchać argumentów Emira. 

Przysięga - odcinek 368

Sehriye próbuje przekonać Oyę, że Narin jest idealną partnerką dla Kemala. Ahmet zwierza się Emirowi ze swoich rozterek. Narin postanawia przygotować się do operacji ratującej życie Reyhan. Talaz jest zaintrygowany zniknięciem Cemre. Cavidan postanawia nocować w pokoju Hikmeta. 

Przysięga - odcinek 369

Reyhan bardzo chce pomóc Nuran. Dziewczyna leży sama w szpitalu i zaraz ma rodzić. Emir obiecuje, że sprowadzi do niej męża. Szukając go pakuje się w kłopoty i grożą mu bronią. Narin chce pomóc Reyhan i szuka informacji o jej dolegliwości wśród lekarzy na całym świecie. Potem ma wątpliwości, czy dobrze robi. 

Przysięga - odcinek 370

Reyhan już nie ma. Emir cierpi. Nie chce znać syna, bo przypomina mu śmierć ukochanej żony. Cała rodzina stara się pomóc. Dzieckiem zajmuje się Narin. Cavidan siedzi w więzieniu. Jest załamana i nie chce żyć. Melike przynosi jej dokumenty rozwodowe i czek na wysoką sumę od Hikmeta.

NAJNOWSZE