Przysięga - serialowi Reyhan i Emir zaręczyli się! Tworzą szczęśliwą parę nie tylko w serialu

2021-03-04 15:38 kg
Przysięga
Autor: materiały TVP

Na antenie Telewizji Polskiej od 2019 roku emitowany jest turecki serial Przysięga. Produkcja cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, którzy z zapartym tchem śledzili rozwój uczucia pomiędzy głównymi bohaterami, Reyhan i Emirem. Dziś tworzą oni małżeństwo i czekają na narodziny pierwszego dziecka. Okazuje się, że aktorzy tworzą parę nie tylko w serialu, ale również w życiu prywatnym. Gökberk Demirci i Özge Yağız zaręczyli się!

Przysięga - aktorzy serialu zaręczyli się! Głównymi bohaterami Przysięgi są Reyhan, w którą wciela się Özge Yağız oraz Emir, którego gra Gökberk Demirci. Początki znajomości bohaterów nie należały do łatwych. Ojciec Emira, Hikmet, poprosił Reyhan, aby ta wyszła za mąż za jego syna. Pomimo początkowego sprzeciwu, kobieta ostatecznie zdecydowała się na małżeństwo z Emirem. Mężczyzna był wściekły, że ojciec zmusił go do ustatkowania się, dlatego obiecał sobie, że zrobi wszystko, aby Reyhan od niego odeszła. Był dla kobiety bardzo oschły, do momentu, aż nie zaczął czuć do niej coś więcej...

Wiosna 2021 - seriale, które musisz obejrzeć

Przysięga - serialowi Reyhan i Emir zaręczyli się!

Reyhan i Emir od dłuższego czasu tworzą udane małżeństwo. Para nie widzi świata bez siebie i najlepiej w ogóle by się nie rozstawała. Główni bohaterowie czekają na narodziny pierwszego dziecka, które jest ich największym darem. Od dłuższego czasu fani serialu podejrzewali, że aktorzy wcielający się w Reyhan oraz Emira, tworzą parę nie tylko w serialu. W sieci pojawiało się coraz więcej wspólnych zdjęć aktorów, natomiast po odejściu Özge Yağız z Przysięgi, Gökberk Demirci napisał na Instagramie bardzo wzruszający post, w którym podziękował pięknej aktorce za wspólna pracę. Teraz na jaw wyszło, że aktorzy kilka miesięcy temu się zaręczyli. Gökberk w rozmowie z TV100 wyjawił jednak, że jak na razie data ich ślubu nie została ustalona. Trzeba przyznać, że aktorzy tworzą piękną parę! Poniżej znajdziecie kilka ich wspólnych zdjęć!

NAJNOWSZE