Przysięga 188, 189, 190, 191 streszczenia: Cavidan stara się usilnie odkryć, kto ją szantażuje. Yonca umawia się na spotkanie z Talazem

2020-06-08 12:49 kg
Przysięga
Autor: materiały TVP

Przysięga gości na antenie Telewizji Polskiej od 2019 roku. Turecki serial od samego początku przyciąga ogromną publiczność, która z zainteresowaniem śledzi kolejne perypetie głównych bohaterów. Przed nami kolejne odcinki produkcji znad Bosforu, w których nie zabraknie emocji. Co takiego się wydarzy w Przysiędze? Już teraz na EskaCINEMA.pl znajdziecie streszczenia odcinków: 188, 189, 190 oraz 191.

Przysięga 188, 189, 190, 191 streszczenia: Cavidan stara się usilnie odkryć, kto ją szantażuje. Yonca umawia się na spotkanie z Talazem. Główną bohaterką serialu jest Reyhan - piękna, młoda i skromna dziewczyna, która urodziła się na wsi. Kiedy umiera jej matka, zostaje zupełnie sama. Wówczas w jej życiu pojawia się wujek - Hikmet, który wywraca jej życie do góry nogami. Hikmet zabiera Reyhan do Stambułu. Chce, aby dziewczyna wyszła za jej syna - Emira. Dziewczyna opiera się, ale kiedy dowiaduje się, że Hikmet jest poważnie chory - zgadza się na jego prośbę. Emir również nie jest gotowy na małżeństwo, ponieważ bardzo kocha wolność. Zmuszony przez ojca, bierze ślub z Reyhan. Postanawia źle traktować małżonkę, aby doprowadzić do szybkiego rozwodu.

Przysięga 188 streszczenie

Cemre postanawia zrobić niespodziankę Emirowi i zaprasza do rezydencji przyjaciół. Narin boi się, że Kemal pojechał na spotkanie z Talazem. Cavidan publicznie poniża Reyhan. Emir jest oburzony zachowaniem Cemre. Kemal zaczyna szukać mieszkania dla Narin. Emir postanawia płacić Reyhan za opiekę nad jego ojcem, ale dziewczyna zwraca mu kopertę z pieniędzmi. Reyhan wysyła SMS do Cavidan.

Przysięga 189 streszczenie

Emir rozmawia ze swoją matką chrzestną o Reyhan. Kobieta wyjaśnia mu, że nie powinien maltretować byłej żony. Cavidan jest przerażona, kiedy dostaje wiadomość i postanawia działać. Kemal szuka rozwiązania, by poukładać sobie życie z Narin. Najpierw wynajmuje mieszkanie i musi dać jej klucze.

Przysięga 190 streszczenie

Cavidan stara się usilnie odkryć, kto ją szantażuje i podejrzewa wszystkich. Kemal czuje, że musi się pozbyć Narin z domu, bo on i Masal za bardzo się do niej przywiązują. Narin nie może zrozumieć, dlaczego Kemal nie chce jechać z córką na wycieczkę i zarzuca mu, że praca jest dla niego ważniejsza niż córka. Yonca umawia się na spotkanie z Talazem.

Przysięga 191 streszczenie

Cavidan, po kolejnej wpadce Nigar, wyrzuca ją z pracy. Narin w ostatniej chwili decyduje się jechać na wycieczkę. Kemal jest pod wrażeniem więzi jaką Narin zbudowała z Masal. Emir zaprasza Reyhan, by usiadła z nim do stołu. Dla Cevidan to idealny pretekst, by po raz kolejny zaatakować byłą synową. Narin radzi Reyhan, by poszukała pracy.

M jak miłość po wakacjach 2020. Paweł zakocha się we France i zabierze ją na randkę w dziwne miejsce

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE