Dziewczyny z Dubaju - obsada. Kto zagra w filmie o głośnej aferze?

2020-06-03 16:52
Doda
Autor: WBF

Jeszcze w 2019 roku w mediach pojawiła się informacja, że Doda oraz jej mąż Emil Stępień kupili prawa do ekranizacji głośnej książki dziennikarza śledczego Piotra Krysiaka Dziewczyny z Dubaju. Przedstawia ona szczegóły 'afery dubajskiej', do której doszło w 2015 roku. Dziennikarz, m.in. na podstawie dokumentacji sądowej, opisuje w niej, jak wyglądał proceder werbowania i wysyłania polskich celebrytek do Dubaju w charakterze ekskluzywnych prostytutek.

Dziewczyny z Dubaju - obsada. Kogo zobaczymy w kontrowersyjnej produkcji o głośnej sprawie sprzed kilku lat? Informacje na temat filmu ujawniane są bardzo powoli. W grudniu 2019 roku dowiedzieliśmy się, kto stanie za kamerą filmu produkowanego przez Dodę i jej męża. Reżyserką Dziewczyn z Dubaju została Maria Sadowska, która na koncie ma głośne filmy jak Sztuka kochania czy Dzień kobiet.

Dziewczyny z Dubaju - obsada

W poście na Instagramie Sadowska wyjawiła także, że scenarzystą Dziewczyn z Dubaju został Mitja Okorn, któremu dużą rozpoznawalność w naszym kraju przyniósł film Listy do M. Na początku czerwca 2020 roku Pudelek zamieścił informację, że, jak udało się im ustalić, prace nad filmem trwają, a główne role mają zagrać:

  • Olga Kalicka,
  • Kasia Sawczuk,
  • Paulina Gałązka
  • i Anna Karczmarczyk.

Twórcy jak na razie nie potwierdzili oficjalnie tych doniesień. Nieznane są także inne szczegóły takie jak data premiery filmu. Z pewnością plany twórców nieco się przesuną ze względu na obostrzenia w czasie pandemii, które uniemożliwiły ekipie wejście na plan. Możemy się spodziewać, że Dziewczyny z Dubaju ujrzą światło dziennie najwcześniej w 2021 roku.

Kinowe hity, które trafią do internetu. Te filmy musisz obejrzeć! #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE