PRZYJACIÓŁKI - Socha, Liszowska, Stużyńska i Sokołowska w nowym serialu Polsatu. Będzie hit? [VIDEO]

2012-09-10 13:35
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

PRZYJACIÓŁKI - nowy serial Polsatu. Pierwszy odcinek Przyjaciółek zgromadził przed telewizorami aż 2,6 milionów widzów! Będzie hit?

PRZYJACIÓŁKI to nowy serial Polsatu, który miał premierę w czwartek 6 września.

PRZYJACIÓŁKI to trzynastoodcinkowa opowieść o losach czterech kobiet, które spotykają się po latach na zjeździe absolwentów, zaprzyjaźniają na nowo i razem stawiają czoło problemom, jakie spotykają każdą z nich.

Inga - Małgorzata Socha ("Brzydula", "Prosto w serce") gra zaniedbaną matkę, porzuconą przez męża dla atrakcyjniejszej kobiety. Inga traci nagle nie tylko męża, ale i środki do życia i musi zawalczyć o utrzymanie siebie i córki.

Patrycja - Joanna Liszowska ("Tylko Miłość", "Got To Dance: Tylko Taniec") występuje w roli kobiety odnoszącej sukcesy zawodowe, której partner nie chce się z nią ożenić.

Zuza - Anita Sokołowska ("Na Dobre i Na Złe") to bizneswoman poszukująca mężczyzny, który dotrzymałby jej kroku.

Anka - Magdalena Stużyńska ("Złotopolscy", "Usta Usta") to zaniedbywana przez męża gospodyni domowa, która zagłusza smutki alkoholem.

Pierwszy odcinek Przyjaciółek obejrzało 2,6 milionów widzów - więcej, niż najnowszy odcinek kultowego cyklu Kuchenne Rewolucje Magdy Gessler.

Będzie hit? Zobacz zwiastun serialu na Eska Cinema!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE