Przyjaciółki - sezon 17. Kiedy w TV i online kolejne odcinki serialu Polsatu?

2020-09-28 17:09 AW
przyjaciółki
Autor: materiały prasowe

Przyjaciółki goszczą na ekranach polskich telewizorów już od ośmiu lat! Premierowy odcinek serialu został wyemitowany 6 września 2012 roku, a od tego czasu kolejne sezony Przyjaciółek powracają aż dwa razy do roku - zarówno w jesiennej, jak i wiosennej ramówce. 2020 rok nie był wyjątkiem - mimo że pandemia wymusiła na twórcach skrócenie sezonu wiosennego, już od września w Polsacie można było oglądać 16. sezon serialu.

Przyjaciółki - sezon 17. Kiedy w TV i online kolejne odcinki serialu Polsatu? Sezon 16. Przyjaciółek obfituje w wiele dramatycznych wydarzeń. Zuza ma problemy w pracy i w domu - cały czas obawia się, że stracić wszelką możliwość kontaktu z synami. Z kolei Inga, która zaczyna układać sobie życie z Maksem, dowiedziała się, że najprawdopodobniej nie będzie mogła mieć dzieci. Wszystkie te zmiany w życiu kobiet niosą za sobą kolejne skutki.

Przyjaciółki - sezon 17. Kiedy w TV i online kolejne odcinki serialu Polsatu?

Chociaż stacja nie potwierdziła jeszcze oficjalnie, że powstanie 17. sezon Przyjaciółek, rąbka tajemnicy uchylił Bartłomiej Kasprzykowski, czyli serialowy Paweł. Aktor wrzucił na swój Instagram relację, w której poinformował, że zdjęcia do 16. sezonu już się zakończyły i zaznaczył, że zobaczy się z ekipą podczas zdjęć do następnego sezonu! Wszystko wskazuje na to, że możemy liczyć na dalsze losy Przyjaciółek. Najprawdopodobniej nowe odcinki ukażą się na wiosnę - pod koniec lutego lub na początku marca 2021.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE