Przyjaciółki sezon 13 ONLINE - gdzie oglądać w internecie nowe odcinki serialu?

2019-02-28 14:54
Przyjaciółki
Autor: Materiały Prasowe Przyjaciółki

Jeden z najpopularniejszych seriali Polsatu powraca z kolejnymi odcinkami! Cztery przyjaciółki mają przed sobą nowe wyzwania, nowe zmartwienia, ale także - nowe miłości! Gdzie w internecie można śledzić nowe perypetie Anki, Zuzy, Patrycji, Ingi i pozostałych bohaterów serialu Przyjaciółki? Nowy sezon można oglądać nie tylko w telewizji!

Przyjaciółki sezon 13 ONLINE - gdzie oglądać w internecie nowe odcinki serialu? Porażki i sukcesy, bujne życie uczuciowe i towarzyskie, trudne decyzje, skomplikowane relacje rodzinne, ale przede wszystkim prawdziwa przyjaźń. Za to widzowie od blisko 7 lat kochają ten serial. Gdzie oglądać Przyjaciółki online?

Przyjaciółki sezon 13 - ile odcinków liczy?

Przyjaciółki sezon 13 online. Gdzie oglądać?

To prawdziwa niespodzianka dla wszystkich fanów serialu. Nowy sezon Przyjaciółek, który na Polsacie rozpoczyna się w czwartek 28 lutego, można znaleźć w całości w internecie. Wszystkie odcinki dostępne są na stronie ipla.tv. Niestety, nie możemy obejrzeć ich za darmo. Konieczne jest wykupienie pakietu, który kosztuje 20 zł i daje dostęp do seriali na 140 dni.

Przyjaciółki - sezon 13: zmiany w obsadzie! Oto bohaterowie nowych odcinków

Przyjaciółki sezon 13 - kiedy emisja w TV?

Jeśli jednak wolicie tradycyjnie czekać na emisję nowych odcinków na Polsacie, nadal jest taka opcja. Przyjaciółki można oglądać w każdy czwartek od 28 lutego o godzinie 21:10. 13 sezon, tak jak poprzednie, składa się z 12 odcinków.

NAJNOWSZE