Przyjaciółki odc. 271: streszczenie. Nur złamie Staszkowi serce!

i

Autor: Telewizja Polsat Przyjaciółki odc. 271: streszczenie. Nur złamie Staszkowi serce!

Polskie seriale

Przyjaciółki odc. 271: streszczenie. Nur złamie Staszkowi serce!

2024-03-27 19:17

“Przyjaciółki” - co wydarzy się w kolejnym odcinku? Jakie dramaty czekają naszych bohaterów? Prezentujemy streszczenie 271. odcinka oraz szczegóły związane z jego premierą i emisją.

“Przyjaciółki” - w nowym odcinku nadejdzie Nowy Rok, ale dla naszych bohaterów nie oznacza on jednak obiecujących początków, a kontynuację dramatów. Będą złamane serca, rozstania, wątpliwości i strach. Po szczegóły z 271. odcinka zapraszamy do poniższego streszczenia.

SPRAWDŹ TEŻ: Grała Zośkę w “Znachorze”, teraz podbije wasze serca jako Oliwka: Anna Szymańczyk o roli w “Nic na siłę” (WYWIAD)

Przyjaciółki 271 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 271. odcinka serialu Przyjaciółki prezentuje się następująco: Inga chce jak zwykle spędzić Sylwestra z rodziną w domu. Żona ojca Ingi postanawia przyjechać do Polski z wizytą. Inga nie wie do końca, co o tym myśleć… Anka i Paweł dalej planują się rozstać. Nur dzwoni do Staszka. Okazuje się, że wróciła do Warszawy. Nur przyjechała pożegnać się ze Staśkiem, gdyż wraca na stałe do Iranu. Niestety, ona nie odwzajemnia uczuć, które Staś wobec niej żywi. Tymczasem Tomasz i Teresa po raz kolejny przychodzą z wizytą, ku niezadowoleniu Strzeleckich… Patrycja jest zaniepokojona, gdy Mikołaj zaczyna zachowywać się nad wiek dojrzale. Wkrótce wychodzi na jaw, że Mikołaj obwinia się o sytuację Wiktora, czując się winny w związku z tym, że zdenerwował go przed wyjściem do baru. Wiktor obawia się nadchodzącej rozprawy sądowej... Dorota postanawia wyciągnąć Ingę do klubu. Inga nie jest zachwycona tym pomysłem.

Przyjaciółki 271 - premiera i emisja. O której nowy odcinek? 

271. odcinek serialu Przyjaciółki zostanie wyemitowany w czwartek 4 kwietnia 2024 roku, o godzinie 21:10, na antenie Polsatu.

SPRAWDŹ TEŻ: Netflix z nowościami na kwiecień. Wśród premier “Ripley”, drugi “Rebel Moon” i spin-off “Sandmana”

“Przyjaciółki” – QUIZ. Jak dobrze znasz hit Polsatu?

Pytanie 1 z 6
W którym roku rozpoczęła się emisja serialu?
Anna Szymańczyk to filmowa Oliwka. Jak wspomina pracę na planie Nic na siłę?