Przyjaciółki - Małgorzata Socha odchodzi z serialu? Słowa aktorki zaniepokoiły fanów

2021-10-07 15:02 Adrian Rybak
Małgorzata Socha
Autor: WBF

Przyjaciółki to popularny serial, który od lat można oglądać w czwartkowe wieczory na antenie głównego kanału Telewizji Polsat. Teraz produkcja powróciła po wakacyjnej przerwie i nowe wątki już wciągnęły widzów. Pojawiły się jednak plotki, że z serialu odejdzie Małgorzata Socha. Ma to sugerować jej post na Instagramie. Czy to koniec wątku jej postaci?

Przyjaciółki - Małgorzata Socha odchodzi z serialu? Słowa aktorki zaniepokoiły fanów. Bohaterkami Przyjaciółek są cztery kobiety, znające się jeszcze z czasów szkolnych: bizneswoman, która nie ma szczęścia do mężczyzn, wzięta fryzjerka z nieskorym do ożenku partnerem, rozwódka z dzieckiem i oddana rodzinie gospodyni domowa. Każda z bohaterek jest inna, różni je sytuacja życiowa i problemy, którym muszą stawić czoła... Aktualnie widzowie mogą oglądać nowy sezon Przyjaciółek. Scenarzyści po raz kolejny zaskoczyli fanów nowymi wątkami. Ostatnio wśród internautów pojawiły się plotki, że jednym ze zwrotów akcji będzie odejście Małgorzaty Sochy. Miał na to wskazywać jej ostatni post na Instagramie, w którym aktorka żegna się w produkcją.

Przyjaciółki, odcinek 208 ZWIASTUN. Uparte starania Sajmona o Ingę. Nagły powrót Artura. Spotkanie po latach z Konradem!

Małgorzata Socha odchodzi z Przyjaciółek?

- Ostatni dzień na planie @przyjaciolkipolsat! Czas leci za szybko. Dziękuję całej ekipie, jesteście cudowni! - czytamy na Instagramie Małgorzaty Sochy. Fanów możemy jednak uspokoić, ponieważ aktorka nie odchodzi z serialu. Ekipa zakończyła po prostu nagrania nowego sezonu. Podobny post zamieściła Joanna Liszowska.

Przyjaciółki - obsada

W serialu „Przyjaciółki” obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej, Magdaleny Stużyńskiej i Agnieszki Sienkiewicz występują między innymi: Paweł Małaszyński, Bartek Kasprzykowski, Krzysztof Wieszczek, Marek Bukowski, Adam Adamonis, Elżbieta Jarosik, Dorota Kolak, Nicole Bogdanowicz, Marcin Korcz i Kacper Kuszewski.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE